Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To all:

umite nekdo presvedcit MT4 build 201 aby v jednom kuse zvladal otestovat data delsi jak 3 (!) roky?

Rekneme, ze mam minutova data od 1.1.2000 po soucasnost, vyrobim z nich vsechny vyssi TF, presto aniz by tester rekl nejakou chybu ukonci testovani EA po cca 3 letech...

Konkretne jsem testoval - test od 1.8.2003 po 1.1.2007 a tester bez chyby ukoncuje okolo 20.8.2006 aniz by dojel do konce... Vzhledem k tomu, ze EA ktere testuji pracuje s tydenni periodou, tak testovat kazdy rok ci dva zvlast je uplne o nicem... (ja se fakt asi do toho MetaStocku ponorim, uz mne to zacina fakt stvat)

PS: V options jsou vsechny limity na 99999999 co se jich vejde... zkonvertuje si to na 2^32 -1...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

AHoj vsetci.

V prvomrade by som chcel podakovat vsetkym ktori na tomto portali prispievaju a delia sa o svoje skusenosti, su to naozaj velmi cenne rady...su nenahraditelne :)

Vo forach ani nikde inde som vsak nenasiel riesenie jednej otazky:


V reale ked sa pusti expert advisor , bezi pochopitelne na baze modelu "every tick". Je ho vsak mozne zkonvertovat aby bezal na baze modelu "control points" ?

Pocas backtestov mi dava model Control points mnohonasobne vyssie vysledky ako tickovy model.


Pomoze lubovolne nasmerovanie, dakujem, matussk :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj vsichni.

Potreboval bych udelat nejake zvukove alerty zavisle na indikatorech. Nevim jestli je treba to udelat jako AOS (expert advisor,script) podobne jako ve VT , nebo to je potreba udelat nejak jinak. Zacal sem pouzivat MT4 na analizu grafu a obchoduji jinde , jen bych potreboval ty alerty.

Diky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to PaJaSof:

nieco som nasiel:

int start(){

static datetime baropentime;
if(baropentime==Time[0]) // Does new bar jast open ?
return(0); // No, Wait the following tick
baropentime=Time[0]; // Here You are at last
GoAhead(); // Go
}

akurat mi este nieje jasne, s cim mam Time[0] porovnavat, ked model je stavany na 12 bars...
advisor pracuje na H1

Dik, Matussk

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No je otazka co chces resit.. - mel jsem za to, ze nechces pracovat po kazdem ticku, ale jedenkrat kdyz se zacne poprve vykreslovat nova svicka (nebo naposled u stare?) - pokud je to tak, pak ty podminku otoc - last Time[0], pokud chces to co je v zavorce (ale zpracovani bude trosku posunute) pak je to last == Time[1] s tim, ze graf [bold]musis mit zobrazen v TF, ktere hodlas resit[/bold] - pokud graf zobrazujes a prepinas TF a nechces aby byla EA na tom zavisla, pak nesmis Time promennou pouzit a musis si to vytahnout z pole via iTime(Symbol(), TF, ); kde to je stejne jako v predchozim pouziti Time[XY].

Pokud mas jiny pozadavek, blize specifikuj.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dva monitory:

konečně jsem si pořídil kartu na dva monitory a druhý monitor, ale koukám, že celkem k ničemu.Na druhej monitor jsem schopen dostat tikový graf, terminál, kartu nákupu atd., ale jednotlivý graf tam prostě nedostanu.Zkoušel jsem všechno možný ale nakonec jsem to vzdal a obracím se mazáky, jde vůbec dostat na 2. monitor graf a pakliže ano jak se to dělá?
Děkuji za odpověď a přeju všem pěkné obchody, Vlasta

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Asi jsem ořezávátko, ale vícejádrový procesor nemám.Mě prostě jen zaráží, že MT4 je celkem dobrej program a najednou koukám, že taková základní věc, jako je možnost, rozdělit si grafy na více monitorů normálně nejde (pravděpodobně)? Já totiž v budoucnosti plánoval kartu na 4monitory, což bych považoval za optimální pro intraday obchod.

Vlasta

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...