Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

DarkMan:

Díky moc, už jsem si to opravil a funguje to:-) Akorát jsem zjistil, že u pondělních úseček to ATR počítá nějak podivně. Když sečtu ručně hodnoty rozpětí za PO,PÁ a ČT a vydělím 3(používám periodu 3), tak se výsledek od indikátoru liší. Na přiložením grafu o 10 pips. Čísla v okně údajů jsou z pondělka. Je zajímavé, že to dělá jenom v pondělí. Nevíš, čím by to mohlo být?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

djboom Napsal: ------------------------------------------------------- > Ahoj, > Poradi mi niekto ako vyexportujem data z Meta > trader 4 do csv alebo txt? > Idem do Tools/history center/export a nic... > Potrebujem si vyexportovat data IBFX, cas > GMT,poradite? > Dik me to funguje takto tools - history center - vybrameru treba GBP/USD - M1 data - export a je to prikladam obrazek z MT4

4884

Link to comment
Sdílet pomocí služby

saurian
Naposledy ťa otravujem: Nemožem sa dohodnúť s tvojim trailing entry 2. Do "pozície" neviem kedy dať only long, only short, long a short. Do "trailing entry" neviem čo dosadiť, dával som tam neúspešne cenu, ktorá bude vlečená trhovou cenou. Do "profit target" som zadával PT platný po zmene vlečenej objednávky na trhovú. Do "trade type" neviem či dať false, alebo true. Do "lots" som zadával počet lotov (0,1). Do "pips_ stop" som zadal SL platný po zmene vlečenej objednávky na trhovú. Akosi to nefunguje. :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim tradery,

mam problem v M se kterym si uz opravdu nevim rady,uvedu priklad:
¨
- nainstaluju MT
- navolim si nastaveni rozmisteni oken,vlozim do grafu indikatory,nastavim barvy apod
- vse dam ulozit jako profil napr pepa

- restartuju MT4 a nic se me nenacte jen jedno jedine okno grafu v zakladnim nastaveni,nejsou videt ani okna napr. terminal ani upravy grafu jako indikatory apod

porad musim pri kazdem zpusteni platformy vse znovu pozapinat

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To je divné. Nevím, zda nemůže být problém třeba v tom, že není od brokera, který poskytuje přímo DEMO účty. Nikdy jsem samostatnou platformu MT 4 neinstaloval. Vždy to bylo prostřednictvím nějakého demo účtu a nikdy obdobný problém nenastal. Doporučuji na zkoušku FXDD mají demo účet na 90 dní.A pak se třeba rozhodneš pro brokera, který bude nejvíce vyhovovat Tvým nárokům. dle vlastních zkušeností broker vždy zašle login, nebo si ho sám dle pokynu vygeneruješ. A pak se přihlašuješ pod tímto a již stačí nastavit vše pouze jednou.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...