Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím hlavne programátorov v MT4, Premýšľam o nejakej pozičnej stratégii na forexe a vyšlo mi, že najkratší TF, aký som schopný obchodovať je 8, prípadne 12h. Na na týchto TF plánujem aj svoju stratégiu, ale MT4 ponúka len 4h - čo je trochu málo a potom až 1dňové TF, čo je zase príliš...vychádzajú hodne veľké SL. Hľadal som preto nejaký indikátor, ktorý by ohraničoval len určitý počet sviečok napr. 8, alebo 12 na 1h TF. Zaujíma ma len High a Low v počas tejto periódy. Niečo som našiel, programátor žiaľ nie som, takže si to neviem upraviť. Akurát metódou pokus-omyl viem niečo zo skriptov ubrať, pridať však nie. Nižšie pripájam indikátor, ktorý v skratke ohraničuje Denné High a Low. Niečo podobné by som potreboval, aby sa hodnota - počas koľkých sviečok sa má HL počítať - dala meniť a nebola len fixná. Ďalšia vec, ktorá tomuto indikátoru chýba a hodila by sa je Shift posun o pár sviečok dopredu, alebo dozadu. Napr. si zvolím, že 8h. sviečka sa má začať modelovať od 15.00h. Dakomu inému sa hodí začať až o 16h., tak si pomocou shiftu nastaví. Originál indikátoru je tu: http://codebase.mql4.com/en/2101 Pre moje účely a kvôli lepšej prehľadnosti som si odstránil stredné ceny (HL/2):

4918

4919

4920

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ešte poznámka.
Vyedituj si ten convertor v metaeditore, alebo v poznámkach. V úvode je dosť podrobne uvedené, ako sa s ním pracuje. Ja som išiel spôsobom pokus omyl a tento úvod som čítal až po niekoľkých mesiacoch. :D
"Keď zlýhali všetky pokusy, je načase prečítať si návod."

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ahoj

prohledaval jsem toto forum a take jsem pouzil google. bohuzel jsem nenasel (prehledl) reseni, ktere by mi pomohlo vyresit muj problem.
v MT4 mi nefuguji scripty na uzavreni otevrenych pozit. ani na odstraneni buy limit pozadavku.

potrebuji uzavrit najednou treba dve nebo tri otevrene pozice.

zkosel jsem i script closeall ktery jsem nasel tady na foru. bohuzel take nefunguje.

diky za kazdou radu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...