Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

premnath Napsal: ------------------------------------------------------- > Retro > Úprava hlasitosti: > Štart/programy/príslušenstvo/zábava/nahrávanie > zvuku - nájsť .vaw súbor z metatradera, klik na > efekty a znížiť hlasitosť podľa ľubovôle v krokoch > po -25%. > > Ď. No vidíš. Nechť se ti daří alespoň jako mně. Ale už to jsou dva roky tvrdé práce....

4852

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj lidičky,
nenašla by se nějaká dobrá duše, která by do indikátoru ATR zakomponovala, aby přeskakoval nedělní úsečky? Hodně to totiž zkresluje výsledek. Jsem antitalent na programování, hrál jsem si s tím asi 2 hodiny a nepřišel jsem na to. Do dalších indikátorů si to už implementuju sám, doufám, když to skouknu, jak to u toho opraveného ATR vypadá.
Snad se někdo najde... Díky moc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Stanley: Uz jsem ti tu psal jak to udelat .) stacilo to jen opsat ... Tu mas to upravene ATR, ale stale moc dobre nechapu k cemu ti to bude, tech nedelnich baru moc neni, to nemuze az tak moc zkreslit vysledky. Navic musel by jsi pouzivat ATR s vysokou periodou, aby si se ti ATR v pondeli rano zkreslilo na zaklade nedelnich dat.

4853

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to DarkMan:

Obchoduju (zatím na demu) swingově až pozičně pouze podle denních grafů, takže je pro mne důležité nebrat neděli do výpočtu ATR. Podle ATR určuju totiž SL a případný PT. Představ si, že pátek má volatilitu 100 pips, neděle 20 pips, pondělí 100 a úterý taky 100. Vypočítám-li v ÚT ATR za poslední 3 dny, dostanu 73pips. Když ale přeskočím neděli a místo ní započítám pátek, vyjde mi 100 pips a to už je docela velký rozdíl. Rozdíl, který může způsobit vyhození na SL při zpětném pohybu. Proto jsem říkal, že započítávat neděli je zkreslující.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...