Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

premnath: "vlečený Entry" - Trailing Entry, pokud Ti to pomůže, můžeš použít např. následovně ...

extern datetime start_time = D'2008.01.02 00:10:00'; // čas od kterého se "hlídá" entry
extern int pips_sensitivity = 5; // citlivost hledání entry
extern bool trade_type = false; // true = Long ; false = Short

int start()
{
double LH_value, tp, sl;

if( TimeCurrent() >= start_time )
{
if(trade_type) // hledání "nejlepšího" Entry pro Long
{ LH_value = Low[Lowest(NULL, 0, MODE_LOW, iBarShift(NULL, 0, start_time, false)+1, 0)];
if(Bid > LH_value + pips_sensitivity*Point) ticket = OrderSend(Symbol(),OP_BUY,lots,Ask,3,sl,tp,"Trailing Entry",magic_num,0,Blue);
}

else // hledání "nejlepšího" Entry pro Short

{ LH_value = High[Highest(NULL, 0, MODE_HIGH, iBarShift(NULL, 0, start_time, false)+1, 0)];
if(Bid }
}


Ber to prosím jen jako holou inspiraci bez jakéhokoli ošetření, nic víc nic míň ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

premnath: přidám ještě micro AOS aby sis to mohl lépe osahat. Po přidání AOSu do grafu je nutné zapnout globální proměnnou "TrailingEntry_ ... (měn.pár)" , jinak se obchod neprovede (drobná bezpečnost, záleží na Tobě jak to použiješ). Do glob. proměnných se dostaneš např. přes F3. Další parametry snad budou jasné po prozkoumání, jak už jsem psal výše, je to jen příklad, netuším jak to chceš použít.

4790

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Saurian
Popísal som to polopaticky SIDovi vo vlákne Indikátory a obchodné systémy, tak ako chcel. Pôvodne ma to napadlo použiť pre obchodovanie TTE podľa Rossa. Nad tvojimi predošlými príspevkami budem bádať hneď ako dostanem "morálku". Naučiť sa trochu programovať chvíľu trvá, mne obzvlášť.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Posílám tedy druhou verzi, můžeš si to projet "testerem" . Zajímavá poznámka od Volfa: premnath: ono by to jistě šlo i v MT4 a dle mě lépe než ve VT, ale ty máš v podstatě 3 možnosti: [bold]1.otravovat pořád někoho, aby ti to naprogramoval (což se ti evidentně nedaří) [/bold] 2.těch pár programovacích příkazů se naučit 3.posunovat entry ručně hmm, tak jsem se chytil do pasti, no co už :) Programovat/scriptovat Ti stejně vřele doporučuji, není nad to si vše udělat dle libosti

4792

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...