Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Stanley: To vis ze to jde, staci pouzit funkci TimeDayOfWeek() pokud vrati ze je nedele plnit buffer predeslou hodnotou bufferu....

takze asi nejak takto

int limit=Bars-counted_bars;
for(i=limit; i>=0; i--){
if( TimeDayOfWeek( Time[i] )==0 ){
ExtMapBuffer1[i] = ExtMapBuffer1[i+1];
continue;
}
ExtMapBuffer1[i]=iMA(NULL,0,30,0,MODE_EMA,PRICE_CLOSE,i);
}

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Posílám ještě jednou speadometr. Tato verze vypisuje i sekundy času, kdy se změnil spread. Jinak je to AOS pro metatrader, zapisuje změnu spreadu do souboru, který se automaticky vytváří ve složce cesta/k/vašemu/MT4/experts/files. Tak si na ty brokery pěkně posviťte.

4840

Link to comment
Sdílet pomocí služby

premnath Napsal:
-------------------------------------------------------
> Odpovie mi niekto prosím, či sa dá niekde stíšiť
> hlasitosť zvukových upozornení (zvonček)? Dosť to
> ruší pri počúvaní internetového rádia.
>
> Ď.

Tohle mne taky "šralo", nakonec jsem zjistil, že jsou dvě možnosti:
1) Upravit příslušný soubor .wav nějakým editorem zvuku na nějakou postačující hlasitost. Tahle možnost je pracnější ale taky lepší, máš možnost i úpravy zvuku.
2) Příslušný soubor .wav jsem vymazal a místo něj vytvořil prázdný soubor notepadem, a ten jsem pak přejmenoval zpět na soubor .wav. Takže se místo zvuku teď ozve jen ťuknutí (podle nastavení zvuků ve Win).
Teď mně napadla i možnost číslo 3, která je tady populární a už ji znáš (cover M. Volf), ale tu ti říkat nebudu... :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

minule som sa dostal k skriptu co zatvara poyicie jednu po druhej naraz, chcem sa len opytat ci nemate podobny script aj na otvaranie pozicii, ide o to ze potrebujem nastavit vstupy na jednu uroven, ale PT chcem mad odlisne, MTcko zrejme neumoznuje zatvarat len cast pozicie a preto by som to rad vyriesil takto.

pouzivate to niekto?

Btw: ten script na uzatvaranie mi nefunguje, neviem preco, skusim te cose 3 position, a nie all

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Retro
dúfal som že metatrader má na to niekde tlačidlo. Nie som veľmi zbehlý v počítačoch, ale pokúsim sa riadiť tvojimi radami.

V pravidlách diskusie na tomto serveri som nečítal o nejakom posmievaní sa neznalosti blížnych. Ak ťa obťažuje pomôcť, tak stačí proste neodpovedať. Mrzí ma, že si sa pridal k Volfovi. Napriek tomu ďakujem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Airmike Napsal:
-------------------------------------------------------
> minule som sa dostal k skriptu co zatvara poyicie jednu po druhej naraz, chcem sa len opytat ci nemate podobny script aj na otvaranie pozicii, ide o to ze potrebujem nastavit vstupy na jednu uroven, ale PT chcem mad odlisne, [bold]MTcko zrejme neumoznuje zatvarat len cast pozicie[/bold] a preto by som to rad vyriesil takto.>

V MT můžeš uzavřít část pozice např.

if(OrderType() == OP_BUY) // long position
OrderClose(OrderTicket(), [bold]0.5[/bold], Bid, 3, Violet); // zavřít 0.5 lot Long pozice
else
OrderClose(OrderTicket(), [bold]0.5[/bold], Ask, 3, Violet); // zavřít 0.5 lot Short pozice

[ital]syntaxe[/ital] : bool OrderClose( int ticket, [bold]double lots[/bold], double price, int slippage, color Color=CLR_NONE

Link to comment
Sdílet pomocí služby

premnath Napsal:
-------------------------------------------------------
>....... V pravidlách diskusie na tomto serveri som nečítal o nejakom posmievaní sa neznalosti blížnych. Ak ťa obťažuje pomôcť, tak stačí proste neodpovedať. Mrzí ma, že si sa pridal k Volfovi. Napriek tomu ďakujem.
>
> Ď.

Trochu mně mrzí že to bereš takhle, ale budiž. Taky se pokusím řídit tvými radami.

:S (td)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj vsichni zajimalo by me jak presne v MT4 funguje Trailing stop. Predstavuju si to asi tak, za kdyz trh dosahne nejakeho maxima ci minima posouva se i trailing stop(o ten rozdil, ktery mu nastavim) a kdyz pak trh udela korekci nebo se otoci, stopka uz se nikam nehybe... Je to tak spravne? Diky za odpoved... (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...