Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

Endy, já tedy vůbec netuším, o co ti jde. To je mi taky jasné, že když počítám deset minutových svíček, tak dostanu jiný čas než při deseti pětiminutových. Pokud ti jde o to, co jsem odpovídal Opticmanovi, tedy kolik obchodů chceš provést během aktuální svíce, zaznamenávej si čas svíce toho TF, které tě zajímá (např. iTime(NULL,1440,0))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

zdravim snazim se udelat experta ktery by na down cross CCi(50) s levelem 100 otevrel sell a na up cross CCi(50) s levelem -100 a vzdy uzavrel opacne pozice. prikladam mq4 s tim co jsem spachtil, ale nevim proc to nefacha. pozice otevre ( i kdyz ne vzdy - taky nechapu) ale vubec zadne nezavre :( experta jsem delal stylem ze jsem vzal existujici expert na moving average a prekopal dle svych predstav. Diky za kazdou radu. neB

5199

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pani mam pre vas otazku, pre mna zivotne dolezitu :)

testujem si strategiu v MT testeri, a na rovnakom pare a rovnakom brokerovi mame s kolegom rozne vysledky, je to zrejme zapricinene, ze mam 890 missmatch errors a on len 6. a tak sa pytam co mam urobit aby som nemal tieto chyby.
predpokladam ze mam nieco s kompom, alebo nieco podobne. musim sa toho zbavit, v strategii mi to robi hodne velku sarapatu. ked vimenim brokera a testujem tu istu stratediu mam tych errorov este mnohonasobne viac. S cim to vlastne suvisi?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj programátoři, protože mi nikdo neodpověděl na můj příspěvek, dávám ho sem znovu: Mám jeden problém s indikátorem ATR(měří průměrnou volatlitu za určité období), který už delší dobu nemohu vyřešit. Obchoduju na denních grafech a to ATR mám upravené tak, že přeskakuje nedělní úsečky. Jenže jsem zjistil, že v pondělí to počítá nějak divně, protože když sečtu rozdíly high-low dnů ČT, PÁ a PO, a vydělím 3(používám ATR s periodou 3), tak ten výsledek se od pondělního ATR3 liší a někdy je to docela o dost. Je zajímavé, že v úterý už to ukazuje dobře. Mohli byste mi prosím poradit, kde je zakopaný pes? To upravené ATR je v příloze. Díky za radu.

5219

Link to comment
Sdílet pomocí služby

přátelé chci vás poprosit o 2 věci 1-máte někdo GannHiLo activator pro MT? 2-prosím prosím strašně moc, byl byste někdo tak hodnej a přeprogramoval mi indikátor ergodic cci od FX snipera? Jedinou věc, co bych tam chtěl navíc je označit na grafu kros obou křivek a aby to píplo;). Indikátor dávám do přílohy. Děkuju moc

5220

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Peprník Napsal: ------------------------------------------------------- > přátelé > chci vás poprosit o 2 věci > 1-máte někdo GannHiLo activator pro MT? > 2-prosím prosím strašně moc, byl byste někdo tak > hodnej a přeprogramoval mi indikátor ergodic cci > od FX snipera? Jedinou věc, co bych tam chtěl > navíc je označit na grafu kros obou křivek a aby > to píplo. Indikátor dávám do přílohy. > > Děkuju moc zdar neni to dokonale. alarmuje to pri kazdem pekrizeni ne az na konci svicky, ale lepsi nez dratem do oka. s programovanim v mql4 teprve zacinam.

5221

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Na chate sme sa bavili ze v MT4ke trosku chyba moznost navolenia si tripple screen zobrazenia jedneho trhu a to v jednom grafe, povedzme ak zobrazim graf USDJPY tak sa mi ukazu 3 TF v jednom grafe. pytal som sa ci je to mozne naprogramovat , a vraj ano. a teraz by ma zaujimalo ci to uz nahodou niekto neurobil, aby to nebola dvojita robota.

dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...