Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím. Začal som v MT používať script na OCO príkaz. Funguje, ale mám jednu otázku. Na jednom menovom páre umiestnim v jednom grafe OCO príkaz s TP x a v druhom grafe identický OCO len s iným TP. Pri exekúcii mi oba OCO príkazy exekuujú, ale len jeden OCO script zruší opačný nepotrebný buy/sellstop príkaz. Môže to byť tým, že oba OCO majú rovnaké magic číslo?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hi everybody,

chcel by som sa spytat, ci by sa niekde nenasiel scriptik, co by ukazoval, kolko pipsov je clovek v profite alebo v strate. Viem, ze sa da nastavit zobrazovanie vysledku v bodoch, ale ked sa obchoduje napr 1,7 lotu, tak sa to blbo rata:(. Pri tradovani news by bolo fajn rychlo vediet, kolko pips som v profite...Vedel by plz niekto nejako pomoct? Vdaka (tu).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny,
mohl by mě někdo poradit, jak upravit indikátor před vložením do grafu pokud je cena zobrazována na +1desetiný místo (např.crownforex, SBFX oproti třeba MIG). U fibo linek jsem to vyřešil otevřením v Metaeditoru a přidáním 0 za hodnotu fiba. Jak to ale upravit v indikátoru který mám ve formě *.EX4. Nebo se to dá upravit nějakou volbou přímo v MT4 ?
Dík

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...