Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

LUKY & ActivTrades traders:

klidne bych sem ICQ nebo email dal, ale podle pravidel fora to neni mozne. Zatim stale cekam na otevreni uctu. Ve ctvrtek jsem jim poslal potrebne oscanovane kopie, jeste ten samy den se mi ozvali, ze mi muzou otevrit jenom ten forex ucet, na CFD nemam zkusenosti ani dostatecny rocni prijem (jsem student), a ze az mi zalozi ucet ze mi nekdo zavola. Jeste sem se jich na neco zeptal, v patek odepsali a od te doby nic. Jak dlouho ted budu priblizne cekat nez me kontaktuji? A jak dlouho trva nez pak dojdou penize?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mam jeden problem a ak by mal niekto nejaky napad bol by som rad keby ste sa podelili

mam dve AOS ky ktore idu subezne a na tom istom pare, ale jeden je automat a druhy poloautomat. pri exekucii mi ale do grafu polo hodilo nakupny prikaz modru sipku, a automat zase zatvaraciu cervenu sipku

problem je ten ze na rychlo neviem rozlisit ktory system poziciu otvoril, a teda neviem ci sa mam starat o to aby som ju zavrel ja alebo to nechal na masinu. tak sa chcem opytat ci neexistuje nieco take , ze by sa dalo na grafe rozlisit ktory script ten prikaz otvoril. alenie zvukovu hlasku, lebo vacsinu casu pri kompe nesedim

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj programátoři,
protože mi nikdo neodpověděl na můj příspěvek, dávám ho sem znovu: Mám jeden problém s indikátorem ATR(měří průměrnou volatlitu za určité období) a nevím, kde je zakopaný pes. Obchoduju na denních grafech a to ATR mám upravené tak, že přeskakuje nedělní úsečky. Jenže jsem zjistil, že v pondělí to počítá nějak divně, protože když sečtu rozdíly high-low dnů ČT, PÁ a PO, a vydělím 3(používám ATR s periodou 3), tak ten výsledek se od pondělního indikátoru ATR3 liší a někdy je to docela o dost. Je zajímavé, že v úterý už to ukazuje dobře. Mohli byste mi prosím poradit, kde je zakopaný pes? To upravené ATR je v příloze mého staršího příspěvku v tomto vlákně na str.183.
Díky moc za radu a ochotu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím MT traderov, potrebujem poradit ci existuje nejaký česky manuál na MT4 , konkretne ma zaujíma backtesting a automaticke posúvanie stoplosu. Momentálne ho testujem manuálne a dost sa mi pozdáva , ale zároven skúšam aj Best Direct FX Expres , ten má omnoho lepšie možnosti a zobrazovanie grafov, ale zadávanie obch.príkazov sa mi zdá komplikované, teda ak sa k tomu programu niekto vie vyjadriť-poradit ako zadávat príkazy budem rád.Ďakujem

Norbert

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...