Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

Ahoj Marek,

už som asi otravný, ale píšem ti ešte raz čo sa mi ukazuje podla tvojích rád. Ikona na ploche:klik prava myš-ponuka:otvorit(hodi ma do Meta Quast), All zip self extractor,Pridat allzipom, Pridt do Wcci Chart.zip,Otvorit v progame,
-potom :zdielat,odoslat-zip priecinok,dokumenty.vystrihnut alebo kopirovat.

Klik lava strana myši- rozbali ho v Meta Editore a potom je tam ponuka Toggle Bookmark alebo Compile.

Čo s toho mám zakliknut? Preklikal som všetko a nikde som sa nedopracoval. Ďakujem


Norbert

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

norbert:
když indikátor stahuješ z finančníka, zkopíruj si jeho název do schránky a dej uložit jako. Vlož název ze schránky a ulož to mezi indikátory v MT4 (web finančníka se snaží ukládat soubory jako zip, i když takové nejsou). Pak stačí jen restartovat MT a máš ho tam.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Volf, skusal som to nasledovne a zase nic. Lavou misou som skopiroval cely subor s nazvom na plochu. Vytvorila sa mi tam ikonka so suborom. A co teraz , ako to dostanem medzi indikatory? Mimochodom, či to kopirujem s celým názvom alebo bez neho tá ikonka je stále rovnaká a do MT4 sa nedá previest ani tým že ju tahám myšou ani nijako inak. Bud taký dobrý a vysvetli mi to ako dementovi, lebo už si takpripadám. Dik.

Norbert

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj všetci, ako Volf píše radí mi kopa ludí čo je pravda, ale výsledok je stále nulový. Všetkým ďakujem za rady, vyskušal som už všetko. Napíšem môj postup a pokial má ešte niekto chut odpovedat tak mi prosím napíšte kde robím chybu. Takže: stiahnem napr: Super Woody CCi .. z odkazu na stránkach financnika a uložím to na plochu. Zobrazí sa mi tam ikonka. Potom otvorím program All zip a pridám tam ikonku, potom extrahujem súbory do Files, Meta Trader4,expert,indikatory a uloží ich tam, vidím ich tam . Potom ked pozriem na MT4 medzi indikatory niesu tam, takže reštertujem celý PC otvorím MT4 a medzi indikatormi nepribudla ani bodka!!! V čom môže byt problém? Už mám vedľa Pc sekeru.......


Norbert

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vladko 11

vsetko som urobil podla postupu ktorý si mi poradil a nič,klikol som na navigatora a nič tam nieje. Pokial kliknem na tie subory otvorí sa hned Meta Editor a tam sa to zdá byt v poriadku, mám tam: Vegas Currency Daily.mq4
Super WoodiesCCI.mq4
CCI.mq4
akurát to neviem dostat medzi indikátory na ploche . Potrebujem presný postup nielen obšírnu informáciu, nestahujem súbory prvýkrát , ale toto sú pre mna ,,acta X,, Dakujem za rady a trpezlivosť.


Norbert

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Norbert - ako sa presne volá vrátane koncovky ten súbor Super woody cci ? Ako sa volajú súbory, opäť celé názvy, ktoré si rozbalil do experts - indicators ? V navigatore ( ja mám metatrader v slovenčine) sú pod sebou kolonky - účty, indikátory, expertní poradcovia, upraviteľné indikátory a skripty. Indikátor sa musí objaviť medzi tými upraviteľnými.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No nedá mi. Tak norbert888, ak to dokážeš vidieť v metaeditore, tak v metaeditore(keď to tam vidíš editované) klikni na file/save as a ulož to(ako kópiu) do C:\Program Files\nazev tveho MT4\experts\indicators. Keď si to uložil, tak klikni na compile a mal by si to vidieť v navigatore v MT. Ak nevidíš, reštartuj MT, ak ani potom to tam nie je, tak neviem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...