Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

Ahoj lidi,

mám asi hloupý dotaz, ale když sem někdo vloží soubor s příponou .ex4, tak nejsem schopen si ho uložit do počítače. Když na něj kliknu pravým tlačítkem, tak mi to nenabídne možnost ho uložit a když na něj kliknu levým, tak se mi zobrazí spousta klikiháků a nevím co s tím.
Víte někdo co s tím?
Díky za radu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

musí se to podařit. V Průzkumníku v Menu klikni na Hledat (ikona Lupa) N alevé straně vyber Všwchny soubory a složky, Do polička "Část nebo celý název souboru" vlož experts a dej hledat. Mělo by se Ti objevit několik experts, tak vyber ten, který patří k platformě kterou používáš, klikni na tu složku 1x a seš tam. Pak už zbývá tam nějak nakopírovat ten soubor.
Zkus to, a když se podaří najít adresář experts, tak můžem v návodu pokračovat. :)

na složku experts kliknout 2x

Link to comment
Sdílet pomocí služby

teď tam nakopírovat ten patřičný soubor. Tuším, že jsi měl na mysli Trailing stop.mq4

Ten najdeš na tehle stránce. Koukej po příponě. měla by být *.mq4

www.financnik.cz/forum/read.php?13,8667,page=191

Když už budeš před sebou vidět ten soubor, tak jsou dvě možnosti.

Klikneš LEVÝM tlačítkem a mělo by se Ti objevit "Chcete soubor uložit nebo otevřít?"
Dáš uložit a jasně že do složky experts, kterou jsi už našel.

Pokud se Ti volba "Chcete soubour ..." nezobrazí, ale otevřou se klikyháky, tak druhou možnost:

LEVÝM tlačítkem na tom souboru a zobrazí seTi nabídka: vyber Uložit cíl jako...
no a zase do složky experts

No a je to :) Pokud se nezadaří, napiš poslední kroky, kde se to zadrhlo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

a proč ve scriptech? Ulož buď do experts nebo indikators. Dál už musí poradit někdo, kdo pracuje s tou platformou. Já ji mám sice spuštěnou, ale jenom proto, aby mi zobrazovala vývoj zlata a ropy. Jinak demuji ve VTečku. Zkus ho uložit jako do experts tak do indikátorů, zavři MT, nastartuj znova a ono se uvidí. Něco se podařít musí :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...