Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

prosím nějakého zkušenějšího programátora, jesli by nebyl schopen do přiloženého indikátoru přidat ALERTy k jednotlivým patternům, nebo aspoň mě navedl, jak na to... zkoušel jsem to tam přihodit ve chvíli, kdy se zobrazí kolečko s indikátorem přes funkci Alert, ale nenašel sem místo, které definuje, kdy se má "šipka" vykreslit. Díky za rady

5407

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hankeys - Tu programuje málo ľudí a podobné poziadavky zostávajú bez odpovede. Skus vyhladat tsd forex a tam v sekcii indikatory pre metatrader4 je jedna z diskusií o indikatoroch s alertom . mistr - mozes to obist ak to naprogramuješ, takže asi tiež na zahranične forum alebo urob si sám. A pre varovanie ostatnych, môžeš uviesť, kto je ten broker?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mistr:
Vyjádři se přesněji, co broker zrušil - funkci posuvného stopu v platformě? Potom stačí vyrobit EA, který tuto funkci plně nahradí, možná i lépe, naprogramuješ si to podle sebe. Ale pokud broker zakázal i používání EA, nezle s tím dělat nic jiného než změnit brokera. Něco podobného mi nedávno provedl MIG.

hankeys:
je to poměrně složitý indikátor.... pochybuji, že někde najdeš jeho ekvivalent s alerty. Osobně se mi nechce zkoumat cizí složitý kod a hrát si s alerty. Navíc si myslím, že je to spíše nepřehledné - alert se ozve pokaždé, když se začne pattern tvořit a jak se svíčka hýbe, pípe to pak pořád dokola, navíc to detekuje více patternů, a když to máš na více párech, je to o uši (a nervy).
M.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No mne sa to moc nezdá, že broker zruší posuvný stop v MT4. Veď ten je predsa v tvojom compe a nemá to nič spoločné s brokerom. Ak si priamo stiahol ich MT4 bez pos. stopu, tak skús len aktivovať účet (demo) alebo reál, nainštaluj MT4 od niekoho iného (napr. priamo z metaquotes) a len tam zadaj účet od pôvodného brokera(samozrejme treba zmeniť aj adresu servera)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...