Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

Pokusil jsem se pro vás vytvořit Trailing Stop jako Expert Advisor do MT4, spouští se tedy jako strategie na grafu, mělo by stačit pouze zadat velikost Trailing Stopu a program by vám měl upravovat příkazy automaticky, bohužel je neděle a tak jsem mohl jeho funkčnost vyzkoušet pouze v Testeru strategií, přesto doufám, že bude fungovat a kdyby né, mohu se ho ještě pokusit doladit dodatečně, ale předem upozorňuji, že jsem ještě programátor začátečník, takže zázraky neslibuji :)

5413

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím, chtěl bych se zeptat někoho pokročilejšího, jak se dá posouvat stop loss hranice. Když otevřu pozici a jsem už v zisku a ještě mi nepřišel signál k uzavření, ale už se chystám do postele a mám strach aby se treh přes noc neobráti a já neskončil ve ztrátě. Můžete mi někdo poradit? používám platformu X-trade 4. nebo-li meta trader v češtině.

Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

piso:
TSL sice běží na lokálním PC, někam ale odesílá příkazy pro posun SL, ne? A když to druhá strana nepřijímá, co potom? Stejně může být zablokovaný chod EA.

Millis:
proč posíláš EA v kompilovaném tvaru? Je v něm snad něco mimořádného, co bys potřeboval před námi utajit?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak asi to tak je ako vravíš. Veď o tom MT vieš minimálne 14x viac ako ja. (to bola seriózna poklona) tak už len nepodstatná úvaha. Myslíš, že pri manuálnom posunutí SL, posiela môj comp inú sériu informáciií (resp. nejaký špeciálny symbol), na základe čoho server brokera rozlíši manuálny posun od trailling stopu? :S
p.s: okýptený neviem preložiť, ale niečo ako bez rúk bez nôh. ;)

google povedal:

kýpeť=pahýl
okyptiť = 1. zmrzačit 2. zkomolit (učinit komolým)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Volf Napsal: ------------------------------------------------------- > piso: > TSL sice běží na lokálním PC, někam ale odesílá > příkazy pro posun SL, ne? A když to druhá strana > nepřijímá, co potom? Stejně může být zablokovaný > chod EA. > > Millis: > proč posíláš EA v kompilovaném tvaru? Je v něm > snad něco mimořádného, co bys potřeboval před námi > utajit? Stačí říct, není třeba v tom hned něco hledat ;)

5416

Link to comment
Sdílet pomocí služby

piso:
určitě to nějak rozlišeno je (i když se o tom nikde nepíše). U MIGu mi prostě cokoli přes EA blokuje (v záložce Experts to píše, že funkce EA nejsou podporovány) ale ručně se dá obchodovat/posouvat normálně.

Millis:
OK, já jenom, že tu poslední dobou začalo pár jedinců trochu tajnůstkařit, což se mi nelíbí, a proto bych rád, kdybychom zde zveřejňovali otevřené kódy. Krom toho já bych ani pouze s ex4 verzí neobchodoval, když nevím, co je uvnitř.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...