Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

mel bych maly dotaz na ty co backtestuji v MT4 jestli se taky s timhle setkali... teda nevim jestli se to uz nekde neobjevilo, ale zatim jsem o tom nikde necet.... totiz kdyz dam nejaky casovy usek tak mi StarategyTester vzdy usekne ten posledni den do jakeho jsem nechal delat test.... napriklad dam obdobi 2005.05.01 az 2005.05.31 tak pak ve vysledcich se mi objevi akorat trady do 05.30. ovsem pokud dam datum 2005.06.01 tak uz 31 projde bez problemu... uz jsem si toho drive vsiml, ale az ted me napadlo, ze jsem o tom nikde nevidel zatim zpravu... takze nevim jestli je to zcela bezny jev

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No ja teda nevim jak vam ale me to furt nejde na live supportu stale hlasijou ze maj problemy :( mam vsechno pozavirane ale ten jejich bordel je drsnej

Tawa: To myslis vazne ze kdyz broker zmeni web stranky ze mu nejede platforma :D (tu)
Adam: ja jsem u nich 2 mesice a takto to fakt nejde co mam zpravy tak ostatni brokeri s MT4 bez problemu.

Mira

Link to comment
Sdílet pomocí služby

DarkMan Napsal:
-------------------------------------------------------
> Volf: mas uz vybraneho noveho brokera, me nejvice
> zaujalo FXDD, MIG a NEUIMEX. Podle referenci zatim
> ale asi FXDD
>
>

Zkoušel jsem si založit účet u MIG, ale narazil jsem na problém s ověřením pasu, které v ČR nesmí notáři dělat. Je pravda, že reference jsem četl na FXDD dobré, na MIG trochu slabší, snad je to dáno tím, že MIG není tak známý. Ale mají pro mě několik výhod oproti FXDD, jednak je platforma v čase CET, jednak se dá účet otevřít v EUR, posílají zprávy do platformy (chodí jim rychleji než u IBFX, cca do půl minuty po zveřejnění). No a taky je to švýcarská firma, což by měla být záruka že financím rozumějí. Kromě toho se dá u nich obchodovat i zlato, což sice nehodlám, ale podle toho někdy hodnotím, kam až ten dolar může dojít.
Když jsme řešili jak potvrdit ten pas, tak mi řekli, že můžu dojet na švýcarskou ambasádu, tak až budu mít cestu do Práglu, tak to asi vyřídím.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Re: DarkMan, Volf

Nedávno jsem řešil úlně stejný problém:

Neuimex jsem vyloučil, protože je offshore (ti so sedí ve Švýcarsku jenom poskytují software)

U MIG mě odradil odstavec 6.1 všeobecných obchodních podmínek (str.21) - The Client's money will not be segregated from MIG Investments SA's money. In the case of bankruptcy, the Client will rank as a general unsecured creditor of MIG Investments SA. Dál už jsem to u nich nezkoumal, možná ty vklady za úplatu pojišťují.

Takže jsem skončil u FXDD.

Držím palce

Stan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Stanislaw:
taky jsem se je na to ptal a oni odpověděli, že jsou sledováni a pravidelně předkládají výsledky podnikání. Pokud by ztratili více než 50% svého kapitálu, musí podnikání zastavit. A ze zbylých 50% by bylo možno plně pokrýt účty klientů.
Takže to mě uklidnilo a tento problém nepovažuji za vážný. Pokud se mi to podaří, budu se snažit otevřít účet u MIG.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...