Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Woodie CCI system


DarkMan

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Na našich seminářích byli tací minimálně 3. Prvního, kterého si vybavuji je Roman B. (myslím, že v diskusi pod zkratkou Bittner) - ten když jsme se viděli naposledy obchodoval čistého woodieho se 3-4 kontrakty. S PetremM určitě obchoduje co vím i Šebík. Našli by se i další. Ale jak přesně píše Petr - je za tím mnoho hodin práce a backtestování. Osobně obchoduji CCI jinak, ale s backtestem WCCI jsem strávil též mnoho hodin, zkoušel pár týdnů obchodovat ze zvědavosti live a zodpovědně mohu říci, že je to naprosto funkční systém - tenkrát jsem na něm jako na zkoušce vydělal pár drobných, ale vydělal.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

WCCI jsem backtestoval nekdy pred 3mi lety, pokud nekde jeste najdu, udelam popripade nejaky samostatny clanek. Jinak tusim, ze nejake backtestove vysledky za 1 mesic jsem daval i na konci videa sem www.financnik.cz/komodity/zkusenosti/woodies-cci-5-video.html. Rozdily v realnych vysledcich vzdycky nejake drobne jsou, pokud jsou znacne, pak zalezi na tom s jak velkym historickym vzorkem jste pracoval pri backtestu a zda-li jste v realu presne dodrzoval plan. Backtestovat doporucuji alespon 6 mesicu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To FxBear:
dovolim si take malou odpoved. Diky WCCI jsem jeden z patternu Joe Rosse prevedl do uspesneho tradingu na intradennich trzich. Jedna se o jeden pattern WCCI, ktery zcela presne popisuje jednu formaci Joe Rosse. Jak jsem jiz nekolikrat psal, diky tomuto patternu se mi dari lepe cist trh a tudiz lepe obchodovat.

Preji Vam mnoho uspechu!!

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,mám takový problém: backtestuji v sierre pomocí simulace pres Bracket Trader (pouzivam ftrader),ale pri simulaci se mi zobrazuji jine barvy SW i CZI nez pri obycejnem backtestu v sierre..Kdyz napriklad necham cely mesic projet v Bracket Traderu,tak barvy indikatoru jsou jine nez pri primem zobrazeni grafu v sierre,tudiz vstupy jsou v kazdem pripade rozdilne..Mel jste nekdo tenhle promblem a co byste mi pripadne poradili?? Diky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To alter:
Ahoj, pasmo mam nastavene pro BT i Sierru stejne:15:30 - 22:15..Nastaveni SW a CZI je stejne az na "price increment (Tick size)", kde pri BT mam 0,01 a pri klasickem backtestu v sierre 0,1..ale bohuzel mi to nejde zmenit..Myslis ze to muze byt tim? Taky mi BT ukazuje casy vstupu a vystupu s posunem zhruba 51min,ale jak uz sem psal,casove pasmo mam nastaveny stejne.Pripada mi ze jde spis o to,ze pri backtestingu pres BT se na CZI zobrazuji pouze 2 barvy -modra (pro long) a cervena (pro short), ale zadny barvy mezi tim,jako treba zlutou a oranzovou,jak pri klasickym backtestu v sierre..nevim si s tim rady..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nevim, jetli to pomuze, ale povedlo se mi zprovoznit replay BT+SC pres BTlink DLL, k tomu mam zapnute Volume a WCCI od ftradera a funguje to bez problemu, zadny posuny v barvach nebo case. Chapu ale, ze replay od ftradera ma daleko komfortnejsi ovladaci panel, nez vestavenej replay SC.
Mimochodem, da se replay od ftradera nejak koupit nebo alespon vyzkouset jako demo? ja jsem nasel na jeho strankach, ze replay je pro soucasne zakazniky, ale jak to replay koupit, nebo jak se stat zakaznikem tam neni uvedeno.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
No ja pouzivam amira, neviem ake farby ma ftrader. Tiez Neviem co testujes ale napriklad pre ER2 by mal byt tick size 0.1 a zmenis to len prepisanim a ulozenim ..save all. No ak ti to nepojde tak skus amira verzia 7 je velmi dobra , meria uz aj velkost baru v CCI pointoch.
Tie casy mam aj ja rozdielne , neviem preco ale zatial mi to nijak neadilo tak som neriesil.
alter

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Everest:
AmirN 7 môžes stiahnut na adrese woodiescciclub.com/forum/viewtopic.php?t=2262, najprv musíš byť prihláseny a až potom možeš stiahnut studiu Amirn 7.
To all:
Ináč skušal niekto backtest cez BT s Amirn 7? Ja mám vtedy SW a CZI stále fialovú a vedla Flat sú ???? - asi to bude nejaké chybné nastavenie ale žial neviem na to dôjst. Vedel by niekto poradit?
Dakujem

Gabo

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...