Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Woodie CCI system


DarkMan

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Každý si musí projít svou cestou. Já osobně dělám WCCI od okamžiku kdy tady přijel Woodie. Mé výsledky nejsou moc skvělé. Chyba však je ve mě. Můj kamarád mě již mnohokrát říkal, abych zkusil i něco jiné, ale já stále setrvávám na WCCI protože mě ten systém vyhovuje. Problém je ve mě a v mé hlavě. Tohle musí každý pochopit a je jedno jaký systém obchoduje.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
chtěl jsem se zeptat, možná to tu už někde padlo, jestli existuje nějaký backtestový program, který opravdu simuluje pohyb cen. Snažím se studovat woodieho, určitou strategii už mám, jen bych ho potřeboval začít zkoušet a testovat. Stáhl jsem si demo od PFG, ale moc mi nevyhovuje. Za prvé mi nenabízí ER2 trh, za druhé, chtěl bych testovat rok, dva i více nazpět. Chtěl bych se tedy zeptat, jestli existuje program, kde budu moct zkoušet woodie cci system s tím, že se to bude tvářit jako opravdový trh, kde bude vidět, jak se utváří cena během těch 3, 5, 10, 15 min (např. 3 min graf, high, low...). Myslím, že je to celkem podstatné pro zvládnutí psychické stránky tradingu.

mikeeY

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to mikeeY: Nejrealističtější co jsem viděl a používal je spojení SCh + BracketT. Data se nahrávají ze souboru *.mnd do BT a odtud zpět do SCh. Zvolíte si rychlost přehrávání a přes BT zadáváte jen příkazy, které si po skončení obchodního dne vyvoláte z logu BT, takže ani nic neošidíte(buď jste tlačítko zmáčkl nebo ne.)
BT je zdarma, data jsou na www.edisk.cz jen nevím jak je to ze SCh, jestli je tam nějaká trial verze, která to umožňuje.
Návod , jak to propojit je ve wiki.
Hodně štěstí.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tomnes: Tomáši obchoduji WCCI a jak již jinde napsal, v noci po návratu z Traders Fórum, jsem zabudoval do systému CCI 50 a vypadá to velmi dobře.:-). Mám ale problém, který zatím nedokážu řešit. Když jsem přidal CCI 50 přímo do WCCi ( do stejného regionu) tak na live grafech mám neustále side - winder červený. Pomůže pouze když nastavení zrestartuji ( F6 a znovu potvrdím). Nevíte jak to řešit?
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...