Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Woodie CCI system


DarkMan

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Dobry den,
mam taku dost specificku otazku. Totizto uz dlhsi cas obchodujem WCCI a v poslednom case som mal zaujimave
vysledky, avsak posledne 2 dni bolo obchodovanie vyslovene "o drzku" a v chop-e sa mi podarilo stratit vacsinu toho, co som nazbieral pocas trendujucich dni.
Preto sa chcem spytat, co vy pouzivate na oddelenie chop dni od trendujucich dni. Indikatory ako Sidewinder pouzivam aj ja, ale bohuzial mi to nebolo velmi platne.
Existuje vobec nejaky rozumny sposob ako relativne skoro prestat obchodovat a co najviac sa vyhybat chopu?
Vopred dakujem.

Sidney

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Sidney: Taky jedu WCCI a k tomu mám zapnuté RB 1.5. Funguje to docela pěkně. Kluci Petr s Tomášem to pěkně a detailně rozebírají na kurzu E-mini II.
Zkuste si zapnout včerejšek do oken vedle sebe 1-RB 1.5, 2-5(3)minTF.
RB = 10 sviček od počátku do 19:00 (barvy na střídačku, jako semafor)
5TF=56 svíček jako vlaštovky na EMA34.
To mi líbí a funguje.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to kukus:
Dakujem za vysvetlenie, ale nejako to zatial nechapem. Mohli by ste prosim pripojit obrazok s vysvetlenim, mozno len mi nieco unika. Teda napr. co znamena: RB 1.5.
aj tak dakujem za pomoc.

to pita:
ked sa na to tak pozeram, tak to vlastne aj mam v grafe, ale doteraz som nevedel na co je to dobre pouzit :)

Sidney

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to sidney

Já se třeba rozhodl pro Bollinger Bands - mám je na cennovém grafu s původní W-EMA34. Chop mi filtrují dobře + v kombinaci s candlestick patterny mám vstupní signály i když WCCI je co se týče signálů totálně mrtvý + mi WCCI filtrují.
Ale stejně si budeš muset najít co bude sedět tobě osobně a prostě to na grafech nakoukat - prostě experimentuj a uvidíš, že za čas na něco kápneš.:-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...