Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Woodie CCI system


DarkMan

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

to Pliki
Chopzone je EMA s hodnotou 34. Tento vzorec lze nalézt kdekoliv. SW má výpočet mezi úhlem LSMA 25 a EMA 34. Vzorec je dle vyjádření Woodiho tajný. Ne proto aby se nezveřejnil, ale proto aby jej lidi neprodávali. Osobně si myslím že pro dobré obchodování WCCI nepotřebuješ tento vzorec znát. To co nakoukáš časem nenahradí žádný vzorec. Sice chápu tvůj záměr, tj.vidět jak se to vaří, ale věř mě, že pro úpravu WCCI dle chování trhů ti bohatě postačí
možnost úpravy samotné hodnoty CCI.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Pliki:
Ja pouzivam takyto vypocet pre sidewindera:

if lsma(15)>ema(34) and ema(34)/ema(34)[1] >=1.0001 and lsma(25)/lsma(25)[1] >=1.0001 set color to Green
if lsma(15)>ema(34) and ema(34)/ema(34)[1] > =1.00005 and lsma(25)/lsma(25)[1] >=1.00005 set color to Green
if lsma(15) if lsma(15)
if lsma(15)>ema(34) and ema(34)/ema(34)[1] >=1 and lsma(25)/lsma(25)[1]>=1 and (lsma(25)>ema(34) or ema(34)[1]-lsma(25)[1]>=ema(34)-lsma(25) and ema(34)[2]-lsma(25)[2]>=ema(34)[1]-lsma(25)[1]) set color to $80FFFF and stop else set color to Red

if lsma(15)= lsma(25)-ema(34) and lsma(25)[2]-ema(34)[2] >= lsma(25)[1]-ema(34)[1]) set color to $80FFFF and stop else set color to Red

Neviem ci vam to velmi pomoze, ale snad ano. Vzorec na vypocet lsma najdete na internete hocikde. Ta farba $80FFFF je zlta na sidewinderi. Tento vypocet nie je z mojej hlavy, ale funguje spolahlivo a je otestovany. Autorom je Pez z Woodiescciclubu. Dufam,ze tymto neporusujem ziadne pravidla fora a ak ano, tak prosim o zmazanie prispevku.
Prajem pekny den

Sidney

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,

chcel by som sa opytat skusenejsich. Mam problem s urcovanim sklonu MA, resp. EMA, nakolko je silne zavisly od mierky osi X, resp. Y pri zobrazovani grafu. Ak napriklad si necham zobrazovat v ramci 3min grafu 1hodinu a potom to zmenim na 2hod, dochadza k vyraznej zmene sklonu MA (EMA). Je na riesnie tohoto problemu mat nutne nastavene absolutne mierky osi X, resp. Y ?Existuje nejake doporucenie ohladom nastavenia mierky osi X, Y, tak aby toto nastavenie bolo v sulade s WCCI ?

Dakujem za odpovede.

Pavel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

to Bronda: bylo by, prosim, mozne uvest postup pro instalaci kiwi7 do sierry? Staci nahrat kiwi7.dll do adresare sierra a CustomStudy do sierra/data nebo je to treba jeste nekde aktivovat? Ja to jen nahral a haze mi to chybu "may cause CPU exception". Je k tomu treba potreba mit nainstalovany ftrader.dll? Diky moc za pomoc, nechce se mi prilis experimentovat, jelikoz vcera se mi pri odinstalaci ftradera vymazaly zavadeci soubory Windows (ikdyz nechapu, jak k tomu mohl program dostat pristup)..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jsou tam 2 soubory. kiwi7.dll do sierrachart directory a GMSlope-.StdyCollct do adresáře data. Pak se to objeví v Analysys. Ale je třeba mít zaktualizovánu verzi Sierry. Ve starších verzích to nechodilo. Vše je v diskusi v odkazovaném vláknu na Sierraboard popsáno. Je třeba si přečíst celé vlákno.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj. Nedávno jsem si přečetl woodieho systém obchodování a velmi mě zaujmul. Budu ho testova a zkoušet, jak se to vyvine. Mám jednu otázku. Používám MT4 platformu a v ní se nedá astavit odpočet času dod další svíčky. Stáhnul jsem si timer ze stránek woodieho,ale nejde mi spustit. Existuje nějaký návod jak timer spustit, nebo to chce jinou platformu? Nebo je to ve mě:)?
Moc děkuju za odpovědi.
Vráťa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, chtel bych se zeptat, jakou pouzivate v Sierra Chart studii ke zobrazovani Woodies CCI? Od zacatku pouzivam ftrader, zkousel jsem kiwi a woodies built in.... co me vsak prekvapilo, byl fakt ze, kazda ze studii zobrazuje jinak SW a CZI..... kde je v ftrader SW zeleny tam je napr. v kiwi cerveny, takze jdou ty studie vlastne proti sobe.... mate s tim nekdo zkusenost? diky

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...