Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart a její možnosti


Břonda

Doporučené příspěvky

Mohl by jste mi někdo odpovědět na stupidní dotaz začátečníka?
Stáhl jsem si Sieru - sedm dní zdarma, ale teď nevím, jak si jí zaplatit. Musím jim poslat email, nebo je to na jejich stránce - nikde jsem to neviděl.
Ještě bych měl dotaz, jaké jsou lepší koupit data pro backtest - minutové nebo sekundové?
Díky za pomoc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Smazak: Sierra se da zaplatit kartou, viz: www.sierrachart.com/usercp.php

Data jsou lepsi dvousekundova (ticky), ale samozrejme zalezi na tom, jestli je vyuzijete. Nekdy bohate dostacuje nakup minutovych dat, ktera jsou levnejsi. (Nicmene u IB a spol. mate tickova data zdarma, resp. za $10 USD mesicne, takze idealni je tato cesta.)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,
tak pokud vim, tak v Sierre nejdou delat krouzky nebot jsem je taky hledal a nic. Ovsem daji se delat aspon sipky - Arrow. No takze jedna moznost je si tam vytvorit nejaky ohraniceny prostor pomoci trend line nebo si nechat zkopirovat graf do malovani a tam si ten krouzek dodelat.
A Go to jsem tam taky nenasel, mozna dodelaji v novejsich verzich.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny,
můžete mi poradit ?
1.- jak lze v Sierra Chart zobrazit více trhů vedle sebe, nebo více time-framů ?
2.- po spuštění Sierra Chart se mi spoustí okno s hláškou :
Data Feed Message:Market data farm connection is OK: usfuture Error Code:2104 RQN:-1
-> nevím co zanemná ten Error Code ?
Díky moc
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mám prosbu pro zkušené:
chtěl bych si nastavit v TSim 30 YR Bondy - tedy ZB 200609 -ECBOT (TIck Size, Point Value, ...) Měl by to někdo?
Ještě dotaz - v platformě IB se mi zobrazuje cena ZB jako -106 12/32 - ale v Sierra Chart je cena vyjádřena hodnotou 106,375. Lze takto upravit i cenu v IB? Je to mnohem jasnější.
Díky
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

posílám nastavení ZB v Tsim+. Nejsem si ovšem jistý, jaká je komise brokera, takže si to pak uprav dle skutečnosti. Co se týká zobrazení cen, zdá se mi, že je naopak přehlednější zobrazení zlomkové a to hlavně v Sieře. Když jsem měl decimální ceny, tak jsem se v grafu vůbec nevyznal. Ale to záleží jak co komu vyhovuje. Pietro

1681

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...