Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart a její možnosti


Břonda

Doporučené příspěvky

Zkoušel jsem to přesně jak píšete. Byl jsem na Woodim v Praze a pán co seděl zamnou mě to poradil přesně jak píšete. Tam se mě to zobrazilo. Pak jak jsem přijel domů jsem se to pokusil zobrazit stejným způsobem a nešlo to. Nainstaloval jsem novou verzi Siery v úterý tento týden a taky to nejde. Nevím v čem dělám chybu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Everest: napadá mě, že je rozdíl jestli si natahuješ grafy z ikony IC (jako grafy) nebo OC (jako chartbook). Pokud jako chartbook, tak se ti předchozí graf smaže. To by mohl být ten problém. Zkus si natáhnout dva nezávislé grafy z IC, pak dát window vertically a mělo by to fungovat. Pak si tam dodej woodiho a celé ulož jako chartbook a pak si to otvírej přes OC.
Pietro

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 3 týdny později...

Dobrý den všem,

chtěl bych se zeptat, jak máte nastaven čas v sierre a v bracketu při backtestu? Nějak mi nespolupracuje počitadlo? (nepoznám, kdy je konec svíce).
A ještě jeden dotaz, jaká rychlost(v bracketu) odpovídá live obchodování. Ještě nemám žádnou zkušenost?
Díky
R.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

viki, díky za odpověď. Takže pokud chci vstoupit na close, při backtestingu konec svíce nutno "odhadnout"?Nevím,jsetli jsme se s tou rychlostí pochopili. Chtěl jsem vědět, na jakou hodnotu mám nastavit rychlost přehrávání v BT(v té malé tabulce), aby byla tato podobná live? Ale když tak o tom přemýšlím, tak asi si to opravdu stopnu :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

řek bych že to bude rychlost 1, ale stopni si to.. Jinak stejně je to lepší zrychlit než se začnou tvořit podmínky pro tvůj vstup a pak si spomalit. Normální rychlost je fakt časově náročná a trochu to postrádá význam myslím.
Vstup na close v sieře se dá celkem v pohodě podle času v řádku nahoře na grafu jen to musíš hlídat a umět násobilku :)
na 5min 16:30, 16:35 atd..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny, včera jsem poprvé začal backtestovat. PO skončení dne jsem si uložil graf a když chci dnes do něj nahlédnout, tak vidím jen poslední část a eště špatně??? Ještě k tomu mi BT přehrává data po celých minutách. ( v horním řádku vidím změnu času po minutách, dříve jsem podle zvolené rychlosti viděl změnu po sekundách)?? Nevíte, kde může být problém? dík R.

2127

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Morger máš uloženou jenom část kterou BT přehrál, od začátku přehrávání do konce. Je to málo svíček pro vykreslení všech součástí studie.. S tou rychlostí je asi víc možností. Přehráváš si např 2sec data? pokud ano jakou rychlostí - čím vyšší rychlost tím to skáče po trochu větším časovém ůseku, proto je na paternu dobré spomalit..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...