Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart a její možnosti


Břonda

Doporučené příspěvky

Dobrý den Arny,

Je to tak. Pokud dám obchodní hodiny 15:30 - 22:00 našeho času a ve WIN mám nastaven náš čas, tak Sierra zobrazí grafy jen v tuto nastavenou dobu. Je fakt, že je pak rozdíl mezi oficiálním časem v Americe ( - 7:00), ale to mi až tak nevadí. Důležité je aby se natáhlo období kdy se právě obchoduje (volume) a to je v našem časové pásmu 15:30 - 22:00. Best neznám, nemohu se proto k tomu vyjádřit.

Přeji hezký den
Zbyněk

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,na počítače jsem opravdu velký antitalent a potřeboval bych radu. Stáhnul jsem si trial verzi Sierry a objednal na půl roku data.Platil jsem přes kartu.Ale když si chci stáhnout data,tak mi to píše že není možné se spojit se serverem.Data stahuje přes [bold] [/bold]file [bold] [/bold] / [bold] [/bold] connect to data feed [bold] [/bold].Díky za radu
Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dobry den,
snazite se stahovat data v sierre ze? na to aby se ukazali data v sierre je musite mit napojene na nejakeho brokera. tak budete dostavat realna data pro obchodovani.
pro backtest si musite budtou kouit data od SCMagic (cca 20$), sehnat od nejakeho kamarada nebo ve VIP sekci pro daytrading je dano par mesicu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Prosba o pomoc
Snažím se marně v Sieřře načíst dva grafy vedle seba a to ER2 a YM pro WCCI. Když otevřu YM a pak ER2 a přes Window se to snažím srovnat aby byli vedle sebe tak se mě vždy ukáže jenom jeden. Ten druhý tam vůbec není. Snažil jsem se v rámci svých schopností tomu přijít na kloub, ale nějak se mě to nedaří. Pokoušel jsem se i jeden graf zmenšit tažením za hranu okna a pak otevřít druhý a také zmenšit, ale ten druhý mě to nenačetlo, resp.se objevil přesně v místě toho předchozího.
Může mě prosím někdo poradit?
Děkuji za pomoc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...