Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart a její možnosti


Břonda

Doporučené příspěvky

jj to jo toto já vím, ale já se spíš ptal na to, pokud mám otevřeno více oken třeba vícero timeframe tak jestli jde prostě v tom celým chartbooku změnit jen kontraktní měsíc u všech oken najednou a né při změně kontraktního měsíce dělat opět každé okno znovu myšleno s již uloženou studií...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Zdravim,
jen bych požádal o sdělení, zda-li tady někdo používá amira v. 7. a případně s jakou verzi Sierry charts. Porad mi u realtime datech naskakuje, zde jiz nekolikrat rozebírana, hlaska ohledně kiwissstuff. Protože již jsem vyzkoušel spoustu kombinaci kopírování do různých adresářů, mám pocit, že mi zbývají poslední dvě možnosti: a to změnit verzi SC, a druhá je přeinstalovat XP CZ na XP US. amira i kiwisss jsem stáhl z odkazu ve wiki.

Jestli se dobrá duše najde, děkuji.
g.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ahoj ani se mi nechce tenhle prizpevek semhle psat, ale mam problem se zobrazovanim amira, hraju si s tim uz tri dny a nemyslim si ze jsem nejaky zacatecnik(sieru pouzivam denne uz rok a pul) ale amir mi nefunguje...vsem mam z webu podle navodu. sieru mam anglickou(v188), windows anglicke...amir.ini a .dll mam v c/sierrachart, zbyte/data...tak jak ma byt...hraju si s tim treti den a jsem z toho celkem nanic...ftrader jsem mel bezproblemu asi rok, ale fakt se mi nelibi ze ftrader ma v sw a chz temer porad trend oproti kuprikladu built-in cci v siere a na amirovi je peknej ten panel kterej spolupracuje s replay, takze jsem se rozhodl pro zmenu (i kdyz uz mam fakt ftrader studies nakoukanyho aji v nem profituju)...

pomuze s tim nekdo?

dikec!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...