Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart a její možnosti


Břonda

Doporučené příspěvky

fufno,

moderátoři u woodiho nepoužívají ani SC ani IB, proto máš drobné rozdíly v zabarvení indikátorů. Jde o to, jestli ve stejném čase máš stejné (nebo aspoň přibližné) hodnoty v grafu. Pokud se ti grafy odlišují hodně, máš pravděpodobně špatně nastavený čas. Ještě jedna drobnost- Woodie nemá zobrazenu noční seanci.

p.s.: máš synchronizovaný čas mezi SC a PC?

Richard

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Zdravím všechny,
prosím o radu - před dvěma měsíci jsem koupila pomocí Finančníka a nainstalovala Sierru level 3 do svého původního PC ,nyní se pokouším ji zprovoznit v novém a výkonnějším notebooku,ale po bezproblémovém přihlášení a stažení /pod stejným loginem jako při zakoupení/,funguje omezeně.Před časem jsem zde náhodně zachytila informaci,že licence platí až pro tři PC /?/, - kde je chyba? I v případě,že by licence platila pouze pro jeden,stačí mi,když bude funkční v tom novém, ale jak na to? E-mail poskytovateli nebo je řešení jednodušší?

Děkuji,Petra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

novafashion

Ahoj,
co to je to "omezeně"? To jako že ti to funguje jako demo s měsíční(nebo kolik to dnes je) lhůtou? Z tvého příspěvku - "po bezproblémovém přihlášení a stažení" - já to chápu jako že jsi se přihlásila na webu sierry a pak si ji stáhla - ale to přihlášení na webu sierry nemá na funkčnost žádný vliv, důležitý je login při startu programu. Možná jsem to ale pochopil špatně. :-)
Přesně tak, licence je na 3 PC - ale pokud by jsi třeba přeinstalovávala systém, tak to sierra vyhodnotí jako nové PC - mě se to stalo, ale vyřešil to email na technickou podporu sierry.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Ahoj,
poradi nekdo, nekdo jak stahnout v Sierre data pro e-mini YM, ES, NQ, ZC, ZW, ZS, .... zpetne za cely rok pro timeframe 5min.
Mam Sierru level 4, muzu si stahnout data vzdy pouze 45dni zpetne pro jednotlive indexy prkl. YMU7, YMZ7, .... jenze rozdil mezi temito indexy je vice nez 45dni a vznikaji casove gapy/mezery.

Dekuji moc.
komaj

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Omlouvam se, asi jsem to prepisk s temi vlakny, mam TransAct a nakonec jsem na to prisel sam,
snad se z toho poucim, jeste jednou sorry.
Kdyz uz pisi, nevite jak nejjednoduseji slucovat data jednotlivych kontraktnich mesicu do jednoho, potrebuji exportovat data pres DefaultWorksheetStudy pro backtestovani, diky.
komaj

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...