Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart a její možnosti


Břonda

Doporučené příspěvky

Čau lidi,

začínám teď obchodevat se Sierrou achtěl bych se zeptat co je třeba nainstalovat za program abyh v tom mohl zadávat příkazy ,SL a PT.Bracket trader používat nechci na live trading.Četl jsem tady někdě o Tsim a TWS.Můžete mi to někdo prosím krátce popsat jak to funguje a kde se to dá stáhnout.

Díky
Foxx

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Foxx Tsim nevim jestli ještě někdo používá protože to nějak nešlo a bylo s tím samé sr...., Bracket ujde sama ho používám a TWS je platforma od Iternactive brokers a tam než zadáš příkaz k nákupu tak tvá cena už je dávno fuč a je o 5min víc :oD - to není platforma pro jednoduché zadávání.
Pokud si pak otevřeš účet u lepších ( větší poplatky za data obvykle) brookrů ( esignal ) tak ti mají promakané platformy a tam je to už pohodlné. ale Sierra se s těmito brokry nedá propojit neboť v jejich platformách se přímo vykresluje graf a nepotřebuješ k tomu další software.
a vyzkoušej Bracket trader a pak teprve suď! Pokud chceš používat sierru tak tim se ti cesta hodně omezila a nemůžeš si vybírat.
Ale jinak hodně štěstí v začátcích!!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Čau Danek,

Právě s BT jsem backtestoval 2 roky a musím říct že mi to vcelku vyhovovalo.Musí se pro live trading BT zakoupit? Právě při backtestu mě to házelo furt hlášku abych si to zaplatil.Tsim jsem nikdy nezkoušel a tak jelikož moje možnosti jsou zatím omezené dám na osvědčené.Propojení s IB asi nebude žádnej problém.

Díky
Foxxx

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Foxx,

pro live nemusíš mít placenou verzi. Ostrá verze se proti té gratis liší ve věcech, které při tradingu uplatníš stejně až později (např max. 5 kontraktů, přidání trhů ...). Právě propojení Tsim s IB byl velký problém. BT používám na live už téměř rok a půl a je to bez problému. Zkus si stáhnout Tsim a uvidíš sám.

S pozdravem Richard

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Ahoj vsichni, potreboval bych poradit....V sierre se mi nejak divne zobrazuje volume a nevim proc, kdyz ji mam propojenou s IB a obchoduju, tak mam volume velice nizke a nerealisticke, jestli vsak mam SCH vypnutou a pri zapnuti stahnu data za nejakou dobu, tak je volume o mnoho vyzsi a myslim ze realne. Netusim cim to je. Byl bych rad, kdybyste mi dokazali poradit. Predem vsem moc dekuji a preji uspesne obchody.

5596

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...