Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart a její možnosti


Břonda

Doporučené příspěvky

ahoj. mám takový dotázek, v SCH mám nainstalované zobrazení grafů pomocí ftrader a dále tak, jak mi vyhovuje, ale když chci otevřít druhé okno s jiným trhem, tak zobrazení toho nového grafu je základní od sierry a né to moje nainstalované. není v SCH někde příkaz typu aplikovat nastavení na všechny okna, či grafy, nebo podobně ? jsem trubka a nemůžu na to přijít...
Díky za pomoc
Ouklend

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pokud vím, tak nee. SCH je ale částečně počeštěná, stačí si v nastavení zvolit jazyk čeština. Jinak na SCH tu najdeš spoustu návodů a výukových videí v češtině, takže ovládání by mělo poté být v pohodě i v angličtině. Podle mích zkušeností, pokud shlédneš tyto videa, která jsou dělána pro anglickou verzi programu a pochopíš nastavení a ovládání programu a neumíš anglicky, tak ti počeštěná verze bude naopak dělat problémy.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

prosim vas o radu..prochazel sem snad nekolik hodin ruzna vlakna, vyhledaval ruzne hesla, ale nikde sem nenasel co chci vedet...je to pro radu lidi asi naprosto hloupa otazka, ale hodne me tim pomuzete..

1. zajima me, jake datove formaty podporuje sierra? umi nacist data ve formatu mnd, to je mi jasne...ale umi nacist i data .txt a ASCII?
2. a jeste by me zajimalo v jakem formatu potrebuju data do bracket tradera? (jestli tam nejake data vubec nahravam..)
3. a taky by me zajimalo jestli musi byt treba tickove data v jinem formatu nez 1min, abych je spustil v sierre?

omlouvam se za tak "priserne" otazky, ale jeste sem nezacal backtestovat, ani nemam zadne programy..prave se chystam koupit sierru a data...ale potrebuju vedet, v jakem formatu data potrebuju..

budu moc vdecny za solidni odpoved...

michal..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

majkll

1. - www.sierrachart.com/index.php?file=doc_ASCII.html

3. Z tickových dat si v SC můžeš udělat TF jaký chceš - tickový, libovolný klasický, volume, range bars. Vzhledem k tomu, že jsou ticková data nejjemnější, tak jsou i nejvhodnější na vytváření ostatních TF, ale jsou i nejnáročnější na prostor na disku a výpočetní výkon.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to gustav, romang, mira_k:

panove, diky moc, web sierry sem samozrejme procital, ale napoprve sem to moc nepochopil...ale ted napodruhe uz to slo lip do hlavy:)..jinak za odpovedi diky..hodne mi pomohly...
k otazce 3)--zrejme doslo ke spatnemu vylozeni...zrejme ste to vsichni pochopili tak, ze se ptam, jestli muzou byt tickove data v sierre zobrazene jako TF 1min, 3min nebo 5min atd..ale ja se ptal, jestli musi byt tickove data treba jen ve formatu TXT nebo MND...takze se mi jednalo pouze o format souboru...ale zrejme je to jedno v jakem to je formatu...

kazdopadne jeste jednou diky...

s pozdravem

michal


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pouzivam Default.Worsheet.Study ... a klasika je, ze se vyplnuji automaticky nektere sloupecky a nektere ne napr. X,Y,Z. Pouzivam tuto "Study" k BACK testovani a uvital bych, kdyby se mi i tyto sloupecky X,Y,Z a nektere dalsi automaticky vyplnovali PORADI NEKDO JAK ?? Neni nekde podrobnejsi navod k teto "Study" jak s ni pracovat, popis funkkci atd.

Dekuji,
komaj

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...