Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart a její možnosti


Břonda

Doporučené příspěvky

Poradi nekdo, jak podchytit Stop Loss ve work.sheet.study nebo v excelu, pokud vstupuji behem neuzavrene usecky-baru, myslim nejakou f-ci, ktera by si pamatovala hodnotu tzn. ze behem tvoreni baru hodnota klesne pod vstup a protne stop loss. Potrebuji to pro back testovani, problem je, kdyz cena protne stopku, ale close je nakonec nad, v pripade long, stupem a alert mi ukazuje platny signal.
Diky moc.
komaj

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mám na Vás 2 otázky:
1) Včera som si zakúpil Sierra Chart na 12 mesiacov, ale teraz neviem či si mám z ich stránky nahrať znova program, alebo ako si to mám doplniť, resp. zmeniť.
Na mojom účte je údaj - platnosť do 26.2.2009.
2) Mám v tejto cene aj update programu, resp. ako si môžem tieto update nahrať ??

Stano

:S :S ;) :D

Verím, že mi niekto pomôže, aby som sa konečne mohol pustiť do backtestovania.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Dobry den,
chtel bych se zeptat na vec ktera zde jiz parkrat zaznela, ale nenasel jsem "uspokojivou odpoved". Potreboval bych zjistit vzorec na SideWinder, ktery je implicitne v SierraChart. Nektere jsem nalezl, ale nezapocitaval se do nich min. tick, a zobrazovali odlisne hodnoty nez v SC. Pote je tam jeste hodnota LINE VALUE, kt. nevim co znamena. SW pouzivam jako podpurny indikator zda vstoupit nebo nevstoupit do obchodu ve smeru trendu (neobchoduji woodieho). Ale s jinym "sidewinderem" jsem mel uplne jine vysledky ve stejnem obdobi na stejnem trhu nez v Sierre. Proto jestli nekdo prosim znate vzorec, tak bych byl moc vdecny. Ocenil bych take treba radu na jiny indikator, ktery urcuje silu trendu a jeho vzorecek neni tak "tajny". Dekuji

S pozdravem
pinokio88

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,momentálně bojuju s tím jak v SC otevřít dva chartbooky se stejným trhem tak aby byly vedle sebe.Nevím jak to mám pořešit.Ještě bych chtěl vědět jestli je možná vzájemná sinchronizace těchto dvou grafů tak aby když budu jedním posouvat doleva tak aby se i ten další posouval doleva.S pozdravem T.M.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

T.M.,
v SC otevřete dva grafy, které chcete, klidně 2x stejný graf a nastavte si různé TF, dle svojí potřeby a pak "Window-Tile Horizontally nebo Tile Vertically a SC Vám uspořádá grafy horizontálně nebo vertikálně.
Co se týká současného posouvání obou grafů, tak jsem to zprovoznil pouze v případě volby "Reaply chart", kde vlastně simulujete "živá data" a grafy se tedy hýbou podle načítání dat. pokud budete "jen" ručně/myší posouvat grafy, tak netuším :(

ať se daří,
Míra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...