Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Otazka ZACATECNIKA


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,9k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Prosím o radu, mám ninja trader a bezplatná data ze zenfire, v ninjovi se připojím na zenfire všechno prOběhne v pořádku dám zobrazit graf, zobrazí se okno indikátory, ktere sou na nule nic neukazuJÍ protože se mi nezobrazuje graf.)
Trvá to asi 4 dny, (doufám, že nemají burzy nějaké sáhodouhé prázdniny :D) daří se mi zobrazit pouze grafy které sem si nahrál kdysi v minulosti, myslíte, že ta chyba muže být zpusobena tím, že sme něco nastavil v options programu? vubec netušim, kde se stala bycha. Přeinstalace nepomohla a sem přesvědčen, že mám aktuální klíč od zenfire.

Díky za rady, Honza. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mám mnoho otázek ohledně CFD, do kterého tématu mám psát????a chci se zeptat, někteří tu píšete o Ninja Traderu, který jsem zatím neměl možnost vyzkoušet. jde nějak napojit na interactivebrokers???nebo který program je nejlepší pro obchodování na interactivebrokers?potřebuji hodně pomoct, abych to mohl co nejdříve rozjet, protože na podzim mám už zase školu. děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

poklop:

[bold] ad ninja+interactive brokers) [/bold]
ano, jde to propojit
[bold] ad co je nejlepsi propojit s IB) [/bold]
nejlepsi program neexistuje..kazdemu sedi neco jineho..tady na foru je pomerne popularni nija trader, sierra chart, nebo trade station - pokud jde o futures..
[bold] ad na podzim mam skolu a musim to rozjet co nejdriv) [/bold]
vas pristup je zcela spatny a mel byste se rychle "zklidnit" v dobrem slova smyslu..tj. urcite nepocitejte s tim, ze do podzimu zacnete obchodovat live..tedy pokud nechcete pouze "blbnout" a gamblovat..v prve rade si kupte par knih o tradingu a proctete si alespon tento web..

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

já jsem už zobchodoval něco a taky mám zatím v podstatě jeden systém, který jsem neuzkusil live a jede v pohodě. no knihy my asi moc nepomůžou, protože jsem hodně vynalézavý sám a zabralo by to mnoho času a určitě by to bylo zbytečné. Četl jsem a viděl jsem toho hodně vcelku o burze a nic moc musím říct, spíš mě to zmátlo než něco naučilo. Mám svoje metody, které jsou jednoduché a nenáročné na čas, takže nebudu blbnout:Dpojedu dle vstupních a výstupních signálu, žádnou psychologii zapojovat nebudu, protože v minulosti jsem to okusil:D. Akorát mě zaujala jedna kniha, tak se chci zeptat, zda stojí za přečtený a za investici: Tomáš Nesnídal a Petr Podhajský - Jak se stát intradenním finančníkem. a jestli by jste mi teda doporučili i jiné knihy. děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Par dni uz obchodujem na forexe, ale dnes sa mi stala takato vec: mal som otvoreny obchod (GBP/USD @ 1.6537 TP 1.6507 SL 1.6587 ) pozicia sa mi zatvorila na 1.6586, na moju otazku ze preco uz na 1.6586 mi prisla takato odpoved:
prikladam original angl.

[ital] "Hi

Its to simple, when u sell position u closed price should be watch on buy price.
So when high are 1.6586 that mean that are sell price 1.6586 so automatic buy price are 1.6589. So u S/L sell position already touch when sell trade must closed on buy price.

Actually this is basic forex when brokers using spread between sell n buy prices.
So if u open sell trade u need to look on buy price if want closed that trade. Then when u want to closed buy position u need to check on sell price. And remember on FXOPEN, high or low price are SELL PRICE, so if to get buy price please add the spread.

Thanks" [/ital]

Prosim niekoho skuseneho o odpoved, ci je to naozaj tak ako mi odpovedali.

dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby


Jarvy,

tohle myslis vazne jo?Muzu se zeptat co je to za brokera? Uroven anglictiny je jak od nekoho kdo ma vychozenou patou pomocnou nebo ztratil 50milionu mozkovych bunek. Jestli tohle je zamestnanec brokerske firmy, ktery je pripusten ke komuninaci s klienty,tak to jako RYCHLE PRYC.

Ja neobchoduji forex,takze tady nechci spekulovat co proc a jak, ale chtel jsem jen upozornit na tu zoufalou anglictinu,ktera vypovida o duveryhodnosti brokera.

Z tveho prikladu usuzuji ze jsi sel SHORT?Nebo tim SL myslis Tvuj vystup z LONGu?
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, nějak jsem nemohl najít vlákno Backtesting, tak to napíšu tady.
Z netu jsem si stáhl data trhu ER2 z roku 2007 a jsou to měsíční data (data jenom měsíce srpna), timeframe je 1 min. Dělám na tom backtesting asi 5-tý den ( backtesting 3 dnů trhu ER2) a z 5000 USD mám profit 9 000 USD. Je toto normální? Když já většinou obchoduji jenom pomocí Woodieho systému ZLR. Až teď bych chtěl přidávat i Famir a GB100.
A další otázka: Jakto, že na těch datech mám pohyby jako by se obchodovalo 24 hodin denně?
A poslední moje otázka: Poslední dobou mám čím dál větší tendenci obchodovat, když vidím např. že křivka trhu je dole (EMA 34) a svíčky taky, takže zadávat pozici do Longu a nečekat až se mi na konci trendu ukáže ZLR a pak místo profitu řekněme 500 USD budu mít "jen" 100 USD. Vždyť přece trh když je dole, tak zase "musí" jít nahoru. Toto moje subjektivní rozhodování je asi cesta do záhuby, že?
Děkuji za odpovědi zkušenějších a ....... jsem rád, že se se svými postřehy můžu s někým podělit.
Ahoj.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,

hned na zacatek se priznam, ze nejsem obchodnik a ac se o tyto veci trochu zajimam, zatim jsem nenasel bohuzel cas na nejake vetsi hlubsi studium.
Diky tomu bude mozna muj dotaz naprosto naivni.

Kdyz prostrednictvim brokera nakupujete a prodavate at uz akcie nebo kontrakty (ci cokoliv jineho), kdo je ten, od koho se kupuje a komu se prodava? Nakup komodit zrejme probiha od producentu. Ale jinak?
Kdyz treba vlastnim kontrakt a chci jej prodat, to se vzdy nekdo najde, kdo zrovna v te chvili chce kupovat? A kdyz treba trh opravdu hodne pada a ja hodlam prodavat, i v tu chvili nekdo kupuje?

Doufam, ze jsem svuj dotaz aspon vice mene dobre popsal. Omlouvam se za castecnou zmatenost, ale jak jsem rikal, zas tak moc dobre se v tom nevyznam.


Predem moc dekuji za rady,

Jindra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...