Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Otazka ZACATECNIKA


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,9k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Taky bych prihodil jeden dotaz: stale mi neni jasna jedna vec.A to kdyz v pripade OTO prikazu nastaveneho na jeden den vstoupim do pozice,tak jestli musim u tech navesenych prikazu/SL a PT/ zadat GTC,nebo jestli jsou automaticky platny do te doby nez se pozice uzavre?Konkretne u Xpresstrade,jestli mate nekdo zkusenost primo s nimi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to zyx66: pokud máte na mysli intradenní data, tak tato služba je placená, nebo zdarma při aktivním obchodování. Jediné co je možné sledovat a 100% to stačí, jsou data zpožděná (např. 15minut).

Informace zde: www.financnik.cz/art/manual/data-grafy-zdarma.html

Můžete zkusit i nějaký demo účet (např. Best direct), kde budete moci obchodovat s virtuálními penězi. Ovšem to si raději nechte na později, protože tyto účty jsou časově omezené (např. 30 dnů). Pak až budete mít jasno, tak nebudete mít na čem trénovat. Jinak vše najdete v diskuzi, stačí trošku podhledat. S pozdravem, Jarda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

chtěl jsem se zeptat, co znamená, když se někde objeví informace o tom, že nějaká komodita míří na sever nebo na jih? To je něco podobného jako medvědí nebo býčí trend? tzn. že cena komodity stoupá nebo klesá. Nějak jsem k tomu informaci nenašel, děkuji za případnou odpověď

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To zyx66:

Obchodování nejpoužívanějších indexů s reálnými intradenními daty - lze se učit velmi dobře na zde již zmiňované platformě Best direct (objednat lze např. u Harpoonu-www.harpooncapital.com/indexcze.html), ale dle své vlastní zkušenosti radím-neuspěchat!!! Když jsem si předčasně, t.j. bez potřebných znalostí, platformu stáhla, jen jsem měsíc čučela na tekoucí data a nedokázala jsem kliknout, takže čas vypršel, já si založila u Harpoonu účet, dostala Best k tomu zadarmo, ale zde již mohu obchodovat pouze s vlastními penězi, což se mi nedopatřením i přihodilo a stálo mě to 230 babek. I tato situace lze řešit, přímo pan Kos z Harpoonu mi poradil, abych zažádala o demo pod jiným jménem a na jiné e-mailové adrese, takže teprve nyní-po 11 měsících intenzivního a denního učení a absolvování všech školení (krom daní, toť předčasné), jsem schopná skutečně kliknout a vědět proč, kdy a za jakých okolností. Teprve teď mám zpracovaný obchodní plán, který mohu na této platformě testovat a tak beztrestně (bez ztráty vlastních peněz) se učit z vlastních chyb.
Takže mé doporučení-učit se, učit se, učit se, k tomu stačí několikrát přečíst zde uvedený manuál zadarmo,číst diskusní příspěvky, sledovat data zadarmo-link už zde byl též uveden, ujasnit si, jakým typem obchodníka chci být, podle toho absolvovat školení (pokud finance dovolí, není ztrátou času ani jedno zde nabízené), a teprve pak požádat o demo platformu a trénovat... Je to skutečně běh na velmi dlouhou trať. A na absolvování maratonu se běžec musí též velmi dobře připravit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Hostálková ,

zdravím Vás Tatiano , včera večer som sem posielal na Vás dotaz ale zrejme asi neprešiel tak to skúsim znova:
chcel som sa spýtať či máte u Harpoonu demoúčet ktorý trvá už 11mesiacov a môžete sním fiktívne obchodovať? lebo aj ja mám záujem si spustiť od Harpoonu účet na fikt.50000USD ale tam píšu že platí len jeden mesiac. Čo k tomu treba??
Ako ste zatiaľ s nimi s pokojná?
Napísal som to sem , keď ste tu spomenuli Harpoon ale môžete mi odpovedať aj v diskusii pre BROKER - Harpoon.

Ďakujem. Jaro

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Jaro 87

Demo účet Best skutečně funguje pouze měsíc. Lze o něj požádat pod jiným jménem a na jinou e-mailovou adresu znovu, což mi poradil sám pan Kos. Na totéž jméno a stejnou e-mailovou adresu další měsíc nelze. Proto jsem psala, neuspěchat, a o demo požádat až v momentě, kdy jsem schopen/schopna kliknout, protože vím proč, kdy a pouze si potřebuju vyzkoušet jak. Osahat si příkazy, jak se chovají trhy a tak. Ne jen tak si klikat a nevědět proč. Tedy opakuji, pouze měsíc a dost. Já mám live účet, a tam si klikání jen tak dovolit nemohu. To stojí skutečné peníze. Vlastní.
A k dotazu o spokojenosti? Spokojena příliš nejsem, a znám více lidí, co jsou na tom podobně. Mě někdy nechodí grafy, někomu nechodí vůbec-bez nich se nic nedá dělat-platforma si občas žije svým vlastním životem, ale je zadarmo. Nejdou na ní příliš dobře zobrazovat indikátory-je jich tam sice požehnaně, ale aspoň mě řada z nich smysluplně zobrazit nejde. Lze na ní obchodovat (v demu) pouze 3 trhy-e mini S&P, e mini Nasdaq a mini Dow Jones $5. A pokud se někdo chce zabývat intradenním obchodováním těchto e-mini indexů, Harpoon má vysoké komise, mě stál 1 live obchod s poplatky burze na komisích přes 17$. Ale jak říkám, je to na měsíc zadarmo, takže pro věci již znalého začátečníka pro začátek tréninku uspokojivé. Naostro nikoliv. Toť můj názor.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tatiano ďakujem za odpoveď ,

takže pozičné obchodovanie sa na deme robiť nedá ..??? Napr. corn sugar , LC , LH , ropa a pod????
A naostro by ste s čím začala , keď Haroopn veľmi nie?
Ja mám pár týždňov TNT skúšam v ňom , mám tam viacero účtov a skúšam kadečo..... ale za tých 4 či 5 týždňov veľké analýzy zatial nerobím...
Máte aj Vy TNT ??? ak áno môžete to porovnať s Harpoon???

Ďakujem . Jaro

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...