Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Otazka ZACATECNIKA


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,9k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

No tak toto by ma zaujimalo. Lebo rozmyslam nad zakupenim Sierra, kedze v nej chcem aj v buducne obchodovat,
aspon sa v nej naucim dobre pracovat. Takze ak si zakupim ieto ako vravite data za posledne 2-3 roky mozem si ich
prehravat a budu sa spravat ako denne, ked som spravne pochopil. Takze to bude teoreticky akoby som mal zaplatene 3 roky realne data. Toto sa mi velmi pozdava za cenu okolo 24USD. a kde sa k tomu mozem dostat? A dakujem za skvely napad Bronda.
Prajem vela uspechov...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to simi007:
nic ve zlém ale nejlíp Vy sám musíte vědět co chcete, na jak dlouho a kolik peněz chcete v "neurčitém" ropném crtf.vázat a jaký efekt od toho čekáte.
Rozdávat rozumy komukoliv je ohromně ošemetná věc a kdo má rozum tak to nedělá a určitě na základě jednověté otázky neřekne kupuj/nekupuj.
Stejně tak odpovídat na otázku "co si o tom myslíte?". Každý si něco myslí, ale jsou to Vaše peníze. Co je rozumné pro jednoho, je todální blbost pro druhého. Není málo těch, co bloudí po x-chatech a donekonečna sledují co si kdo o čem myslí a co je "rozumné".
Pánbu je potěšuj a dej jim "rozum"...Myslím čas tomu věnovaný jde užít podstatně smysluplněji.
OK trefy Vám!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No chcel by som si otestovat ako by to islo s Woodym, ale mozno by som sklbil aj nieco wlastne, ale nemam este neaku welmi konkretnu predstawu. Zatial Woodies CCI... A trhy asi tak ER2 a S&P....
Chcem na tom popracovat az na zaciatku noveho roku, lebo teraz som velmi zaneprazdneny...
Tak uz by som si rad zakupil neake data a sierra chart nech som pripraveny na novy rok...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

nerad rušim diskusní forum ale chci začit realne obchodovat´.Pouzival sem pro vyuku demo Meta Trader, no nevim jesli je to ta nejvhodnejši domena pro start na Forex trhu...Obavam se aby se mi nestalo že pridu proste o penize jen zlou volbou zprostredkovatele obchodu.Mužete mi prosim nekdo poradit a nasmerovat me na tu nejlepsi variantu? Opakuji nechci VAs okradat o cas no nevim si rady...normalne o radu nikoho neprosim no v tomhle pripade mam strach s prvotniho neuspechu zlou volbou.Za každou odpoved budu vdecen.Radek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dakujem za odpovede. No hej uz aj ja som sa tam docital ze to je za jeden subor, nemal som cas tam neako behat a skumat to lebo som stalev robote a chcel som si to uz objednat aby po konci kvartalu na novy rok som si mohol v klude testovat. Uz sa na to teraz tesim....Hej aj ja myslim ze jeden mi bude stacit, ak ho cely pretestujem tak si potom prikupim....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...