Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

hledám brokera ideálního pro začátečníky


pavel368

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 284
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím,
mám veľmi zvláštny požiadavok a viem že idem proti každému pravidlu tradingu ale potrebujem poradiť.

Brookera kde je možné vložiť okolo 1000-1500 USD (plánujem malý až nulový risk managment), najlepšie metatrader ale vôbec neni podmienkou, transparentnosť (aj keď viem že to bude offshore), jasné poplatky hlavne čo najnižšie + dobrá páka, pár EUR/USD - nič iné možno nebude potreba.

Pýtam sa aj na skúsenosti, je mi jasné že je to totálna blbosť ale potrebujem poradiť.

ďakjuem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pokud chceš skočit po hlavě do vody tak bys měl vědět co ta hlava vydrží neboť dno může být mělké a tvrdé.

Nechápu ale jak můžeš spojovat transparentnost s offshore. Pod pojmem dobrá páka si taky každý představí něco jiného.

Asi by sis měl nejdříve naštudovat jak se na tu lopatu sedá:
www.financnik.cz/komoditni-manual-zdarma.html
(tu).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 3 months later...

Zdravim, hladam americkeho brokera, moje poziadavky su uplne zakladne, pre ucel diplomovej prace kde chcem opisat trhy, analyzy atd chcem mat prakticku cast vyber brokera a realne investovanie do akcii na zaklade predoslych screeningov a analyz.
Moje poziadavky su uplne zakladne, len zopar obchodov z akciami spolocnosti ktore uznam za vhod :D
Aby nebolo nejake vysoke minimum ( do tych 3000 USD max aby som s tym racovala ako pociatocnym kapitalom) no a samozrejme co najnizsie poplatky :)
Ma to vobec zmysel?
Vopred dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

DDT>>o DDT jsem cetl celkem pozitivni reakce a chvili jsem komunikoval s jejich helpdeskem, ktery reagoval svizne i o vikendu

dej si pozor na vyber platformy a data providera, protoze Rithmic nepodporuje Eurex, ma sice backfill 1 rok zpet, ale taky drazsi komise
pak jeste muzes mit TT, ale ten zase nema backfill, ale ma Eurex, tak si vyber :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Diverjh >> backfill je, ze muzes stahovat historicky data od tvyho data providera, coz je napriklad Rithmic, TT (Trading technologies) umi jenom aktualni data bez historie
tady je kus z emailu, kdyz jsem si psal s DDT helpdeskem

1) TT does not provide backfill. Rithmic provides up to 1 year of backfill. You would need to plug-in the DTN IQFeed or Barchart to receive the full history.
2) Rithmic standard pricing is .30 per side & No monthly fee, and your Login will also be compatible to the Rithmic R|Trader platform.
3) Not every Feed is compatible to all Exchanges. TT has access to EUREX, but Rithmic does not.
4) Our clients receive a RanWeb Login that allows you to see your account status online, and you will also receive e-mailed statements too.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

to: mr.neznamy ja obchodujem cez LMAX ide o DMA, STP, NDD brokera tam možeš skalpavat kolko len chceš, ked som si otvaral učet este minuly rok tak minimum vklad bol 1000(eur,usd) terz je 10000 obchodujem cez ich web platfromu min ktore mozes zobchodvat je 0,1kontrakt čo zodpoveda 0,01lot pre FX a komisia je za to 0,03usd per side cize 0,06usd za RT . www.lmax.com Su brokeri,ktorí ti umožnia otvorit učet aj z 1dolarom ale vacšinou su to MM( market makers)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...