Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

bob Napsal:
-------------------------------------------------------
> To caba:
> diky za reakci a zkusenosti. Chapu ze obchodujes
> jinym stylem. Hledam brokera pres ktereho bych
> mohl obchodovat zpravy. Zatim jsem jel pres CMS. V
> malych objemech se mi to darilo dobre, ale kdyz
> jsem prekrocil jistou hranici zacaly problemy.
>
> bob

Specifikuj prosim nejak kvanititaivne lotove onu "jistou hranici"? Diky...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to radovan65:

> Specifikuj prosim nejak kvanititaivne lotove onu
> "jistou hranici"? Diky...

Mluvim o vstupu za market po vyhlaseni zprav. cca 2 sec. po zverejneni. Vsiml jsem si, ze pokud vstupuji s mensim objemem nez 0.5 lotu, tak je vstup naprosto bez problemu. Pokud se snazim o 0.5 a vic, chova se to uplne jinak.
Byl bych rad pokud by to mohl nekdo vyvratit, nebo potrdit z vlasni zkusenosti.
Pozdravuj starou Koudelkovou. Tyhle podobenstvi ze zivota proste miluju.

bob

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To bob
ve vsi ucte absolutne nerozumim tomu, jak muzes vstoupit do pozice 2 sec. po zverejneni dat, ci zprav...jakeho pouzivas news providera? a jak dlouho studujes fundamenty a jejich pripadny vliv na cenu, pls? A nebo pouzivas nejaky AOS k obchodovani jen zprav?
gt/gl!

Hezky vikend vsem!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

bob,
mne zajimalo to kvantum, ktere obchodujes..., nebot to co popisujes jsem nevypozoroval a tak jsem si rikal, ze jsem asi co do objemu lotu bridil a ze jsem nevstoupil s potrebnym poctem lotu... ale!
Uz nekolik mesicu jsem nenakoupil na jeden obchod mene, nez 5 lotu... obvykle 10, nekdy i 30... takze pullot? :-)

Stara Koudelkova ti vzkazuje to same :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to radovan65:

> ... takze pullot? :-)

to je prave ten problem ktery resim. Ten pullot je zalostne malo na to aby se to vyplatilo. Potrebuju jednoduse brokera, ktery by se choval jinak.
Stara Koudelkova chodi pro 3 kila soli. Muj obchodnik mi nechce prodat vic nez do solnicky, jinak dela problemy. S tim jednoduse zeli nenalozim.

to caba:
To ceho se tady snazim dosahnout je pouze vyresit si svuj problem. Jsem vdecny, ze se se mnou o tom nekdo bavi.
AOS nepouzivam. Vztupuji na zahlade vyhlaseni a divergenci skutecne hodnoty a predpokladu a vystupuji na zaklde klasicke TA. Na tom systemu jsem delal asi rok nez jsem to vypiloval. Byla to decela drina a ted mi to "slape". Samozrejme jsem to nedelal pro to, abych nekoho presvedcoval o tom, ze takhle to delat jde, nebo ze se to takhle delat ma. O to rozhodne neusiluji. Nebo abych obchodoval pul lotu a to je prave to, co resim.

bob

Link to comment
Sdílet pomocí služby

radovan

má na mysli vstupování rychle za market např. při sencorově tunelu kdy cena stojí na místě a přitom je o pár desítek pips mimo. Pokud je pozice větší než 0,5 tak to jde špatně, navíc člověk musí být hodně rychlý. Ovšem co se týká budoucnosti sencorova tunelu vidím ji stejně černě, platforma CMS je čím dál stabilnější a klasický sencorův tunel kdy cena zamrzne na několik minut ja přitom je stabilně daleko několik desítek pips, tak ten jsem viděl naposledy v červenci, a pár sekund je leckdy k ničemu protože 30 pips spike ještě není určení trendu a na vstup jsou jedna dvě vteřiny.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

broker a hedging

ještě stále hledám toho pravého a teď jsem narazil na další kritérium - hedging.Několikrát jsem na Finančníkovi četl, že některý broker hedging nepovoluje. Jestli správně chápu hedgování(krásné české slovo), tj. mám otevřeno několik pozic long a několik short na stejném páru, nějak mi uniká důvod proč by to někdo nepovoloval.FX je obchod nic víc a každému může být jedno jestli otevřu x pozic long a v zápětí y pozic short. Broker dostane za každou pozici svůj spread a vše ostatní je snad moje věc. Nerozčiluji se, jen konstatuji a ptám se.Jak to tedy vlastně je? Blbě chápu hedging nebo brokery a jejich event.nepodporu.(co na to MIG a IBFX?)

Hodně úspěchů přeje Vlasta



Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...