Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

www.goforex.net/forex-broker-ratings.htm tu ti posielam link kde hodnotia uzivatelia forex brokerov. Je tam dost uzivatelov ktory hodnotili oandu.

Chcem sa spytat neviete ako to je ked si chcem zalozit ucet v euro a mam bezny ucet v GBP lebo pracujem v anglicku ci to nebude problem prevadzat peniaze na euro ucet u brokera. Proste poslem libry na euro ucet. Ak je to ako s beznymi uctami v banke tak by to problem byt nemal. Dik za info
Link to comment
Sdílet pomocí služby

V tomhle vlakne se uz resil hedging, tak to napisu sem...
Zajimalo by me, vi-li to nekdo, proc se v zahedgovane pozici meni margin. Puvodne jsem si to vysvetloval tim, ze se tim vyrovnava nepresnost pri zaokrouhlovani ceny S/B. Potom by byla diference nutne ale max. 1 pips a spis o chlup mene :-).

Uvedu smysleny priklad:
Je zahedgovana pozice treba eurodolaru S 1,2900 X B 1,3000 = tedy rozpeti 100 pipsu.
Cena se placa nekde v tomhle pasmu.
Ztrata / zisk se nemeni, je zahedgovano... ale co jsem vypozoroval, ze se meni je pouzitelny margin. Proc?

A meni se vic, nez je jen hodnota 1 pipsu. Nejsem stavu v tom najit nejakou zakonitost ci se o tom nekde neco docist.
Jedine co jsem vypozoroval, ze pokud je pohyb ve smeru uroku, tak se margin zvetsuje a naopak. Zkusenost z jeniku, z jinych paru to vyzkousene nemam.

Samozrejme myslim pohyb marginu s kazdym ticksem, ne jeho napr. denni ubytek, ktery je roven rozdilu uroku "plus uroky" minus "minus uroky".

He?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

R65:
margin je při páce 1:100 0,01 z částky potřebné na koupi 1 lotu měny. Pokud tedy kupuješ 1 lot (100.000) např. GBPUSD na kurzu 1,96, potřebuje na to tvůj broker 196.000$, margin pak činí 1.960$. Pokud se mění kurs, mění se i margin. Někteří brokeři to takto dopodrobna nepočítají, např. u IBFX je margin stálý, za 1 lot GBPUSD zaplatíš při páce 1:100 1000$. Ještě větší legrace je, pokud máš účet třeba v €, to se pak margin musí přepočítat ještě dle současného kurzu €/$.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to pyton

ja tiez makam v uk.bol som sa pytat v banke /natwest/ na prevody do zahranicia a to konkretne do USA.povedali mi ze si mozem vybrat medzi tym ci chcem transfer s mojho GPB uctu na USD ucet v USA,vtedy mi to prevedu ich aktualnym kurzom alebo mozem vlozit hotovost USD v UK banke a ta to prevedie tiez rovno na USD ucet v USA.spytoval som sa to preto lebo v nejakej velkej zmenarni na oxford street urcite dostanem lepsi vymenny kurz ako mi da banka.su to len drobne ale myslim ze ked prevadzas par tisic tak nejaky rozdiel tam urcite bude. a pokial ide o poplatky povedali mi ze prevod do 24 hod 40libier a do 3 dni 20libier.

c u

ps.akeho brokera si si vybral?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,

asi to tady uplne nepatri, ale nedobral jsem se zaveru ani na strankach CMS ani zde se mi to nepovedlo najit, tak kdyby nekdo byl tak hodny a odpovi klidne na mail

ty uroky u CMS se pocitaji jak? je to z marginu nebo je to nejak jinak?

takze kdyz budu mit napriklad otevreny 1 lot na long na librojenu tak to bude 250+20%=50$

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to wendelin34:
neobchoduji s CMS, ale tohle maji na strankach, co je na tom nejasneho??
Interest on Unused Margin

At CMS Forex we understand that you may have more money in your account than you need to routinely trade. In order to make that unused capital a source of revenue, CMS Forex offers our clients the benefit of earning interest on their unutilized funds.

Accounts with initial deposits of 10,000 USD or greater will receive 2% annual interest on unused margin if the unused margin is over 10,000 USD. To be eligible for this interest, a trader must open at least 15 standard 100K lots per month. CMS Forex reserves the right to alter the interest terms and schedule.

Pokud to potrebujes prelozit a do detailu vysvetlit, mohu poslat po mejlu..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...