Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

bob
jasně, máš pravdu, když člověk nic na monitoru nic nevidí, má za to, že se vlastně nic neděje, i když objednávku zadal...
Jedno doporučení: pokud zadáváš nejčastěji market při fundamentech, dej si do okýnka "Obchodníkovo rozpětí" nějaký limit, třeba 2 nebo 3 pips (neměj tam nulu), doba mezi zadáním a odesláním je sice extrémně krátká, ale v době "kliku" se situace může změnit - o nic moc nejde a někdy to "ve frontě čekatelů" pomáhá..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

U CMS ma trapi iba jedna vec, a nou je pomala exekucia objednavok. Pritom boli tie objednavky zadane 15min pred vyhlasenim, presne podla podmienok. Obycajne objednavku otvori priblizne po minute od vyhlasenia, ale rekord, ktory som zazil pri novembrovom NFP je otvorenie po 13minutach! Najhorsie su tie fundamenty, ktore sa po minute otocia proti vam a pritom ste mohli byt v peknom zisku, ak by doslo k otvoreniu okamzite. Kazdy broker ma svoje muchy, ale moje doterajsie straty boli sposobene len z dovodu oneskorenej realizacie entry objednavky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Caba
Ve vsi ucte, asi sis nevsiml ve kterem jsi vlakne. Tady neresime obchodni styl, ale rozpory v tom, co brokeri slibuji a co opravdu delaji. Jsem rad, co tu sutik napsal.
Myslim, ze je kazdeho vec jakym stylem obchoduje. Pokud se muze spolehnout na obchodniho partnera, v tomto pripade je to broker, ze bude svoje zavazky plnit, tak je vsechno OK a pak opravdu plati: "kazdy pouze za sebe".

bob

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To bob:
s CMS neobchoduji, ale na jejich webu najdes:
"CMS Forex honors the price on all stop and limit orders up to 10 lots under normal market conditions. VT Trader is designed so that your market order will never be executed at a price you did not see or approve. If the market has moved away from your asked price, you will be re-quoted. Please note that slippage may occur on stop and limit orders due to weekend price gaps. Our dealing desk’s commitment to getting you the best available price is such that we will often execute your order at your originally requested price even if the market has already moved."
V jakem vlakne jsem..to jsem si vsiml..."spolehlivost FX brokeru" ... pokud nekdo obchoduje fundamenty, je to dle meho nazoru obchodni styl (samozrejme, ze je veci kazdeho, jakym stylem obchoduje - nerekl jsem nic proti tomu)..a pokud je muj obchodni partner nespolehlivy v dobe zverejnovani ekonomickych zprav ( a ja bych je rad obchodoval)... tak a) zmenim brokera za splehlivejsiho b) zvazim svuj obch. styl
To sutik:
"Najhorsie su tie fundamenty, ktore sa po minute otocia proti vam a pritom ste mohli byt v peknom zisku, ak by doslo k otvoreniu okamzite."
Proc si tedy rovnou do objednavky nezadas i TP ( v tom pripade by ti broker mel honorovat jak vstupni cenu, tak i profit limit, i kdyz po nejakych par minutach..)? Nebo ty vis presne okamzik, kdy se cena otoci aby jsi mohl trejd uzavrit manualne v 'peknem zisku'?
gt/gl!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Od srpna jsem live u fxdd, ale jelikož mi dost stoupla frekvence obchodů začínáji mi vadit poměrně velké spready na volatilních "exotičtějších" párech i 4pip na cablu. Je hodně nepříjemné vidět jak mi ve statistice systému spready hýbou se ziskem. Rozmýšlím proto o přesunu prostředků k brokerovi s lepšíma podmínkama. Uvažuju o Oandě a dalším brokerovi, konkrétně www.efxgroup.com
Nemají sice chart platformu, ale mají velmi nízké spready, které jsou pohyblivé, ale povětšinu času jsou na majors 1pip, velmi často 0pip! Broker si učtuje komise, které představují přepočítáno na body 1pip. Takže bych měl většinu obchodů se spreadem do 2pip a to na více párech. GBP/JPY jde nakupovat za 3pip atd.

Můžete se podívat na jejich stránky a popřemýšlet, jestli svěřit peníze této společnosti není risk... Dočetl jsem se, že jsou registrovaní, ale nerozumím tomu ani trochu, jestli je zde nějaká záruka atd. Co je pro mě důležité, že nemanipulují s cenou, mají nízké spready, tolerují scalping, nedělají requoting, umožňují umístit libovolně blízko SL atd. Jedinou otázkou zůstává, mám zde záruku, že mé zisky budou v bezpečí ? :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

@ rhombic
efxgroup je peceny vareny na kreslikovom fore. Hlavne preto, ze jeden z moderatorov, konkretne nick TheRumpledOne je v tejto firme nejakym sposobom zaangazovany, jednoducho ma z toho kseft, ale na podrobnosti si uz nepametam. Myslim ze tam sa k nejakym informaciam dostanes skor.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to rhombic1:
uvadeji sice nizke spready, za to maji 'commissions' ( Commissions are based on total dollar amount traded: $5 per 100,000 currency traded ) .... poplatek $5 za jeden lot (usd pairs)...hmmm..
"Jedinou otázkou zůstává, mám zde záruku, že mé zisky budou v bezpečí ?" .. a dostanes zaruku dnes vubec nekde ? .. (viz. napr Refco ...)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

EFX Group does three very important things to protect its customers. First our FCM (MBTT) is a domestic based FCM and falls under the regulation and scrutiny of the NFA and CFTC. Many FCM's including Refco were and are based offshore. Second we segregate all cusomer funds from each other and from our company funds. This is another layer of protection. Third we purchase a Fidelity 14 Bond to protect our clients up to $350,000 against loss resulting from fraudulent acts. We are committed to bringing our clients the highest quality service available and will continue to set the standard for professionalism and full transparency in our business.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

rhombic
Podle nařízení NFA potažmo CFTC musí být klientské účty na segregovaných účtech, a tak to má (nyní musí mít) většina solidních brokerů pod komisním dohledem (mimo brokerů z offshore destinací)...Navíc pokud chceš a máš průběžně ve hře nad 50 tis. USD, můžeš u většiny brokerů žádat i o vlastní segregovaný účet v bance brokera..U Refca šlo o něco úplně jiného...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jenom tak na okraj, mozna bych spise nez EfxGroup se kouknul na MBtrading, docela znama firma v oblasti futures/akcii/opci a pusobi na me verohodneji, maji nejakou jednoduchou platformu kde nabizeji API, takze pro programove zdatne lidi je moznost si napsat nejake scripty pro rizeni pozice

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...