Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

trigor,
mas pravdu, ne kazdy hedging povoluje... samotneho me to prekvapilo a dlouho jsem to nevedel.
Ted o Vanocich jsem prochazel stranky cca 20 brokeru a zjistoval, co kdo umi a dava a prave tohle me dost prekvapilo.
Nema to logiku a nevim, co jim na tom vadi...? Az ja budu velky a budu broker, tak hedgovani urkite povolim! ... a dam vam to vedet .-)))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Re hedging:
a co rikate nazoru, ze pokud otevirate u jednoho brokera dve pozice na stejnem paru, jednu long a jednu short s pevne uvedenym datem a cenou, tzv. spot, je pojem 'hedging' nespravnym, protoze pokud jsou obe pozice stejne velikosti, tak vlastne v pozici nejste....a pokud otevrete jednim smerem pozici vetsi, nez druhym, tak jste stale bud long anebo short....
Pripadem, kdy je jiz pojem hedging vice mene na spravnem miste, muze byt, kdy napr. eur/usd par 'hedgujete' usd/chf parem, ... ale tim se vystavujete dalsi expozici na crossu (eur/chf) ..
Komentare?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

TO caba: hedging EUR/USD USD/CHF > částečně to jde takto: 1lot sell na EUR/USD za 1.2930 a 1,2930 lot sell na USD/CHF za např 1,2410. Pak to máš částečně hedgnuté ale pořád ti tam visí volatilita toho CHF takže jsi pouze za 100000 nakoupil cca 155900 CHF :-)

Není lepší otvírat pozice opačným směrem u dvou brookerů? (stejný objem, stejná cena) různí brookeři různý rollover :-)
DavidF

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vedel by mi niekto pomoct s prekladom tohto textu na www.fxsol.com hned na tittulke dole som objavil tento text a neviem si ho prelozit aby mi dal liaty zmyslel.Dik

text:
* Receiving the Foreign Exchange Trading Course requires the trading of at least 300,000 currency units. Customers who fail to achieve this amount and request a withdrawal of all funds will be assessed a $200 course fee.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mate nekdo brokera, ktery vam pripocitava uroky i za to co mate v urcite mene na uctu ? Kamaradi ted chteji dat penize do banky v librach a dostanou kolem 3% rocne, coz je smesne. Ale chteji jistotu, coz chapu a tak me napadlo, ze by snad nejaky broker mohl davat jako banka i uroky za to co lezi na jejich uctech, ale na vypise z MIGu, Interbanku ani FXDD jsem to nenasel........ dale mozna jsem slepej :-)....... ikes......

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dik, ze by byli tak rozdavacni :-)...... jeste u nich ucet mam, ale ten jiz tak 4 roky nepouzivam, driv to byla hruuuza..... Co ted na fundamenty, lze otevirat a zavirat za market primo na data ? Myslim primo do 2s od vyjiti dat a hned zavirat, nebo se stale brani zatuhnutim VTcka ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

noo joo, mas pravdu, daji Ti 2%, nevim jestli měsicne, ale vypada to tak, jestli nekdo umite lepe anglicky.........

Interest on Unused Margin: Accounts with initial deposits of 10,000 USD or greater will receive 2.00% annual interest on unused margin if unused margin is over 10,000 USD. To be eligible for this interest, a trader must open at least 15 standard 100K lots per month. CMS may alter the interest terms and schedule at its discretion.

Kdyz tedy za mesic zoobchodujes alespon 15 lotu a to lze pripadne vyresit zajistenim pomerem 3 paru a nebo jen hedgingem, ach joo zase vycurany cech :-) dokud to tedy nezmeni :-)...... a jeste je otazka, zda-li to bude platit i pro ucet vedeny v GBP :-), ale to jiz zjistim u nich........

Koukni se prosim Radovane, jestli Ti to opravdu posilali kazdy mesic, dik..........

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tady to mas z prekladace, pobav se .-)

Úrok na nepoužitý kraj: Účty s počátečními depozitami z 10,000 USD nebo větší přijmou 2.00% výroční úrok na nepoužitý kraj jestli nepoužitý kraj je přes 10,000 USD. Pro být způsobilý k tomuto zájmu, obchodník muset otevřít přinejmenším 15 standardní 100K části za měsíc. CMS může změnit zájem termíny a rozvrh na jeho rozvážnost.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...