Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

markon: promin, jsem zvykly na moznost umistovat objednavku dle toho, kde chci ja na zaklade sveho systemu, ne kde by si to pral broker...'-)

A ano, jsou takovi brokeri i co se FX tyce. A navic, jsem si prave vyzkousel, ze to zrejme neni 50, ale o neco vice - tipuji 60 ticku, protoze pri BID cene EURUSD 1.59325 mi to objednavku SEL STP na 1.59270 nevzalo... A toto omezeni neni jen o umistovani objednavek, ale i utahovani SL, coz muze byt velice neprijemne...

Dalsi drobnost muze byt ne zrovna nejvhodnejsi casove pasmo (cas na serveru)...

Samozrejme, RCG je pojem, ale nabizene podminky vyjma MT4, nizky spread blizici se Oande a neni off-shore neshledavam zavratne rozdilny oproti konkurenci.

PS: Neobchoduji skrze Oandu ani ji nijak nepropaguji, jen ji beru jako adekvatni konkurenci RCG.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Máte někdo live účet a podařil se vám withdraw u zde často pochvalovaných Active Trades ?? Jen že jsem na jejich stránkách nenašel jedinou informaci k withdraw, dokonce ani v obchodních podmínkách. Na můj dotaz na chat podpoře mi sdělili ,že peníze zasílají na základě e-mailu ! Po mé reakci , že všichni seriozní brokeři mají formulář s údaji a s podpisem vlastníka účtu mi již neodpověděli :-)
Link to comment
Sdílet pomocí služby

DanyFX Napsal:
-------------------------------------------------------
> > Máte někdo live účet a podařil se vám withdraw u zde často pochvalovaných Active Trades ?? ....

Není to náhodou tak, že peníze posílají na účet uvedený při registraci, nebo na účet z něhož došlo k fundování? Takže pokud jde o tohle, považoval bych tu jednoduchost spíše za klad. Lepší než čachry se skenováním a faxováním....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

To piso :
Stop Loss Hunting je jednou z mnoha oblibenych manipulací trhu se kterými brokerské spol. pracuji - dalšími jsou slippage, variabilni spreed, freeze platformy, neaktivace limit oders a SL , vlastní obchodování brokera zároveń se svými klienty , vyhýbání se odpovědím na konkrétní dotazy na live podpoře a nejvice arogantni je bezdůvodné uzavřeni účtu a ukončení obchodování . Stačí si prostudovat zahraniční fora a nestačíte se divit.

Jediný zaručený výdělek pro brokera je , mimo různé poplatky jako jsou např.převody, uzavřený obchod.
Ale možná to jsou všechno jen povídačky a brokeři mají skutečný zájem na profitu svých klientů a mezi námi jsou spousty úspěšných traderů :-) Kdo si myslí že obchodování , a zde navíc s financemi, je plné gentlemanství a ohledů je prostě naivní , je to tvrdý boj kdo koho obere. U dealing desk brokerú (všichni MT4 a VT) navíc druhá strana vidí každý váš krok a vaše karty , to se potom špatně vyhrává ....

Nejčistější formou obchodování eliminující výše uvedené jsou společnosti založené na ECN principu, který skutečně reflektuje reálné podmínky měnového trhu. Vyjma brokera MBT ovšem poskytují služby "poloprofesionálním" traderům s vyšším open deposit - 7500 usd (Hot Spot FX, UK) , 50 000 usd (Ducascopy,CH) apod. Této cílové skupině klientů taktéž odpovídá i úroveň funkcionalit platformy a poskytovaného servisu.

Určitým kompromisem je poměrně u nás málo známá společnost DeltaStock - ve své platformě nabízí zároveň jak daeling desk s fixními spreeds , tak no dealing desk (Level L2 = prostředí obdobné ECN, spreed od 0,1 pips ) , forex , CFD, crude oil , metals , shares. Po 2 letech "zkušeností" s několika MT4 brokery jsem u nich otevřel účet , je to o něčem úplně jiném :-) Pokud již s nimi někdo obchodujete , budu rád za jakékoliv zkušenosti.





;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...