Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Nedávno jsem korespondoval s IBFX, protože se mi příliš nezamlouvalo řešení jednoho problému, který způsobili. V posledním mailu mi v závěru napsali odstavec, který přikládám nepřeložený (admin promine?). Pro lenivé - píše se zde o tom, co zde bylo již párkrát zmíněno, teď je tedy oficiálně potvrzeno, IBFX jsou vždy protistranou našich transakcí. Ale doporučuji přečíst.
Přesto nechci tohoto brokera jakkoliv odsoudit, jsem s ním vcelku spokojen, nakonec i jistá upřímnost z jeho strany je rozhodně kladem.

THE FOREIGN CURRENCY TRADING YOU ARE ENTERING INTO IS NOT CONDUCTED ON AN EXCHANGE. INTERBANK FX, LLC IS ACTING AS A COUNTERPARTY IN THESE TRANSACTIONS AND, THEREFORE, ACTS AS THE BUYER WHEN YOU SELL AND THE SELLER WHEN YOU BUY. AS A RESULT, INTERBANK FX, LLC'S INTERESTS MAY BE IN CONFLICT WITH YOURS. UNLESS OTHERWISE SPECIFIED IN YOUR WRITTEN AGREEMENT OR OTHER WRITTEN DOCUMENTS INTERBANK FX, LLC ESTABLISHES THE PRICES AT WHICH IT OFFERS TO TRADE WITH YOU. THE PRICES INTERBANK FX, LLC OFFERS MIGHT NOT BE THE BEST PRICES AVAILABLE AND INTERBANK FX, LLC MAY OFFER DIFFERENT PRICES TO DIFFERENT CUSTOMERS.

IF INTERBANK FX, LLC ELECTS NOT TO COVER ITS OWN TRADING EXPOSURE, THEN YOU SHOULD BE AWARE THAT INTERBANK FX, LLC MAY MAKE MORE MONEY IF THE MARKET GOES AGAINST YOU. ADDITIONALLY, SINCE INTERBANK FX, LLC ACTS AS THE BUYER OR SELLER IN THE TRANSACTION, YOU SHOULD CAREFULLY EVALUATE ANY TRADE RECOMMENDATIONS YOU RECEIVE FROM INTERBANK FX, LLC OR ANY OF ITS SOLICITORS.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nechci rozdmychavat zadnou valku, ale tato veta je opravdu kouzelna: "THE PRICES INTERBANK FX, LLC OFFERS MIGHT NOT BE THE BEST PRICES AVAILABLE AND INTERBANK FX, LLC MAY OFFER DIFFERENT PRICES TO DIFFERENT CUSTOMERS."

Jakykoli burzovni (!) broker se snazi postavit platformu a nabizet the best available price (a klidne vase kontrakty zobchoduje na ruznych burzach) - podivejte se na popis routingu napr. u MB Trading (nekteri pouzivaji i pro obchodovani FX). To, ze IBFX jde dokonce oficialne tak, ze ruznym lidem nabizi ruznou cenu (je sice market maker, ale myslel jsem si naivne, ze na zaklade svych provideru likvidity (kterych je aktualne tusim 6), volatility, likvidity a dalsich jemnych nuanci v ocenovacim algoritmu (viz "kurvitko modul" do MetaTrader backoffice) oceni sve vstupy a nabizi cenu na vystup (do MT4) pro vsechny stejnou...) dle toho, co uzna za vhodne... neni myslim treba blize komentovat. Kolik reklamnich kecu o tom, jak nabizi the best cenu v tu chvili dostupnou, ze je NDD broker (jasne, DD za ni "obstarava" likvidity provider, se kterym je vice nez personalne zpriznena) atd. atd... - myslim, ze nekdo rekl oficialnim kanalem vice, nez mel a odpoved citovat na zahranicnich forech, tak se strhne asi pekna mela...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

Hledám brokera a chtěl bych vás poprosit o spolupráci. Požadavky bych měl následující: přijatelné spready, učet od 2000usd, možnost obchodovat forex, komodity a indexy, platforma MT4. Jediné co jsem našel tak je XTB, ale tam mi nevyhovují spready a pak GCI broker, ale ten je offshore a platformu má hroznou. Dík za odpovědi vím, že je to vlákno o spolehlivosti brokerů, ale nevěděl jsem kam to mam napsat.

flash6

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim

rad bych konecne presel z dema na klasicky ucet a zacal s FOREXem a mam dva dotazy:

ohleden uctu v CZK .... nasel jsem jen XTB ... je jeste nejaky jiny?
a ohledne CMS ... jestli jsou nejake spec pozadavky na posilani penez na realny ucet .... nejake zkusenosti jak a co .... ceho se vyvarovat a cemu predejit :)

predem dik :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Stanley:

no chci na zacatek pro rozjezd neco co je spolehlive a tak .... a jelikoz jsem jel v soutezi na xtb a ten system se mi libi tak jsem uvazoval nad xtb ... ale po cteni tech vsech informaci a srovnani moc lidi zrovna xtb nemusi .... ja chci obchodovat vyhradne Forex .. .aspon tedka urcite :) ..... a ucet v czk mi prijde lepsi kvuli kurzu dolaru ..... a jiank koukal jsem na metatrader a ten je hodne podobny .... a jeste otazka pres koho muzu obchodovat abych mohl pouzivat metatrader ? .....


omlouvam se mozna se ptam na stupidni veci ale kdyz tady ctu miliony zkratek a tak tak jsem z toho nejako v lese :) .....

dik za pomoc :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...