Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

sztula,

viem, že ich lisakus chváli.
Ja som mal od nich len demo a pri správach mi otvorili pozíciu asi 20pips od entry. Bez rekotácie, rovno mi otvorili obchod. Ďakujem pekne, aj tak sa dá... Tým chcem len povedať, že ak nenaťahujú spread, niekde si to vynahradia, takže bacha na to. Vlastne sa to môžme spýtať lisakusa priamo na chate.

H2O

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

sztula Napsal:
-------------------------------------------------------
> Už jsem několikrát spustil DEMO u ActivTrades na platformě MT4 a stejné nastavení (páry) na MT4 u XTB. To jsem čuměl na ty rozdíly. jak v ceně......

Pokud budeš někdy obchodovat live a full time, zjistíš možná, že i na tomhle se dá vydělávat. (tu) Říká se tomu Sencorův tunel pokud se nepletu. Nikde přece není napsáno, že každý musí vydělávat jen pomocí tradičních technik a postupů.....
Happy pips.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

H2O Napsal:
-------------------------------------------------------
> viem, že ich lisakus chváli [i] (ActivTrades)[/i]

no a teď ještě k tomu přidali "bezva" službu. Ať už dáváš EMTRY objednávku nebo za market, tak na ropě SL i TP min 100 pipsů. Na zlatě dokonce min. 300 pipsů.
Tak to je dost síla. A to jsem už byl pevně rozhodnut založit u nich účet. Tak že teď nevím u kterého brokera nakonec skončím. Kdybych chtěl obchodovat jenom měny, tak je volba celkem jednoduchá. Asi bych volil CMS. Já ale pošilhávám víc a víc po ropě. Měny jen tak okrajově. Tak že teď nevím :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

U CMS jde obchodovat pouze měny a to pro mne není to pravé ořechové. A co se týče plnění, tak na denu super. Mám u nich rovněž demo, ale jak to je v reálu??? Asi to tak růžové nebude :( Nic méně, jeden z těch dobrých brokerů, platforma také dobrá. Já jsem se ale bohužel za 3/4 roku nenaučil obchodovat měny. Nějak jim stále nemohu přjít na kloub. Tak že zatím hledám někoho na futures, res. CFD. A pokud by se zadařilo, tak něco menšího bych otevřel právě u CMS. Náčelník u nich jede, je spokojený, tak že to asi nebudou žádná ořezávátka.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hledám spolehlivého brokera pro obchodování páru CZKEUR za rozumných podmínek. Nechci ten pár intenzivně obchodovat, spíš použít jako nástroj zajištění kurzového rizika.

Zatím jsem našel: saxobank spread 60p, oanda 25p (ale min. týden byl natažený na průměrných cca 230p!) a pak jen kontroverzní xtb 30p.

Nemáte někdo zkušenosti s obchodování tohoto páru, nebo aspoň tip na brokera?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mhumpolec:

vycházel jsem z této tabulky:
fxtrade.oanda.com/forex_trading/why_trade_with_oanda/spreads/compare_broker_spreads.shtml

aktuálně je spread 350p, z historie spreadu je vidět, že jsou schopni ho roztáhnout na 500p, přes víkend až na 1000p. Je ale jasné, že spread roztahují všichni, jde jen o to jak moc a jak často. A protože kromě oandy nikdo nezveřejňuje historii velikosti spreadu tak se špatně porovnává. nakonec asi budu muset založit demo účty u všech co CZK obchodují (nebo ještě lépe ostré účty ;-)

jestli někdo máte ostré účty u saxo, xtb, citifxpro, cmc nebo gft, napište prosím aktuální spread na EURCZK. díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...