Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

jen pro vysvetleni jestli to dobre chapu :) .... takze treba v 10 neco vyhlasujou ... takze v 9:45 uz nemuzu udelat nic? ...... a jeste jedna vec .... tedka na demu to delam asi tak .... sleduju grafy a tak .... pak mi to zacne jit tak jak jsem cekal a tak prodam nebo koupim .... a cekam .... nezadavam zadne stopy .... proste sedim a koukam .... pokud vidim ze to jde dobre necham a cekam az to dosahne mych potrebnych 3 000 dle potreby vypinam nebo necham bezet .... jestli to jde dobre .... pokud to jde proti jsem -1000 a vypinam :) ..... to jako nejde v realnem uctu? ..... nebo v realnem musis vzdy zadavat stop loss a max profit? ..... protoze pak mi tech 40 nebo az 60 bodu o ktere to musis posunout mi prijde hodne ulitle :) .....

dekuji za nazor :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

ja ho nepouzil jeste nikdy a v poho ..... kamos to pouzival a kdyz asi z 50 obchodu dvakrat mu to vyslo a zbytek ... :( .... ja momentalne zkousim pouze forex ...na demu ....

a co jsem slysel tak vetsina ma treba min limit .... tzn ze si stoploss nemuzes dat treba 5 bodu pod a tak .... maji treba minimalne 10 nebo i vic .... je to tak ? ..... a nejake zkusenosti se stoplossem lepsi nez ma kamos? ...... a delat to jen pro pripad vypadku proudu nebo netu .... to se stava jednou za 10 000 let :) ......

Link to comment
Sdílet pomocí služby

on totiž stanley založil samostatné vlákno xtb, takže je to možná jejich placený agitátor :D :D :D :D a co se týče cikomodity, tak je nevychvaluju, uvedl jsem je jako příklad.... sám si je musím vyzkoušet. a ještě maličkost, pokud někdo roztahuje spread byť jen před news, tak o sobé nemůže tvrdit, že má fixní spread a ty stop/limit příkazy 40-60pips mimochodem dávají prakticky před každou zprávou, ale to asi víš taky :D :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mistr Napsal:
-------------------------------------------------------
> on totiž stanley založil samostatné vlákno xtb,
> takže je to možná jejich placený agitátor :D :D :D
> :D a co se týče cikomodity, tak je nevychvaluju,
> uvedl jsem je jako příklad.... sám si je musím
> vyzkoušet. a ještě maličkost, pokud někdo
> roztahuje spread byť jen před news, tak o sobé
> nemůže tvrdit, že má fixní spread a ty stop/limit
> příkazy 40-60pips mimochodem dávají prakticky před
> každou zprávou, ale to asi víš taky :D :D

"Placený agitátor" :D Tak to mě pobavilo!
Zkusím víc prostudovat ty cikomodity. Až je vyzkoušíš a budeš mít s nimi nějaké zkušenosti, bylo by hezké, kdyby ses s námi ostatními o ně podělil.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak vypada, ze NFA a CFTC si chce konecne posvitit na FX brokery a donutit je priznat barvu:

www.aboutcurrency.com/content/view/522/478/
www.nfa.futures.org/news/newsRuleSubLetter.asp?ArticleID=2009

Tak jsem zvedavy, co se objevi a jestli nekdo da dohromady web s temito informacemi pro ruzne brokery.

Tohle mi prislo od OANDY:

THE FOREIGN CURRENCY TRADING YOU ARE ENTERING INTO IS NOT CONDUCTED ON AN EXCHANGE. OANDA IS ACTING AS A COUNTERPARTY IN THESE TRANSACTIONS AND, THEREFORE, ACTS AS THE BUYER WHEN YOU SELL AND THE SELLER WHEN YOU BUY. AS A RESULT, OANDA'S INTERESTS MAY BE IN CONFLICT WITH YOURS. UNLESS OTHERWISE SPECIFIED IN YOUR WRITTEN AGREEMENT OR OTHER WRITTEN DOCUMENTS OANDA ESTABLISHES THE PRICES AT WHICH IT OFFERS TO TRADE WITH YOU. THE PRICES OANDA OFFERS MIGHT NOT BE THE BEST PRICES AVAILABLE.

IF OANDA ELECTS NOT TO COVER ITS OWN TRADING EXPOSURE, THEN YOU SHOULD BE AWARE THAT OANDA MAY MAKE MORE MONEY IF THE MARKET GOES AGAINST YOU. ADDITIONALLY, SINCE OANDA ACTS AS THE BUYER OR SELLER IN THE TRANSACTION, YOU SHOULD CAREFULLY EVALUATE ANY TRADE RECOMMENDATIONS YOU RECEIVE FROM OANDA OR ANY OF ITS SOLICITORS.

No aspon na rozdil od IBFX aspon nepriznavaj to ze posilaji ruznym klientum ruzne price-feedy...to uz bych asi zavrel ucet, pac posilani ruznych feedu ruznym klientum uz povazuju za pure scam...


Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...