Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

jelikož jsem obchodoval na mt4, tak jsem si místo xtb našel na doporučení německé vandergold, které sprostředkovávají právě ci komodity, ale pouze v dolarech.... niřší spready( u některých párů i o 10pips!!!!), při vyhlášením zpráv jdou zadat pokyny, pouze rozšiřují spread, ale míň něž xtb a xtb má, že nemůžeš zadat pokyn 10 minut před vyhlášením blíž než 40-60pips od aktuální ceny(což je absolutní nesmysl) převody peněz z xtx, ač mám ve smlouvě max do 3dnů trvaly skoro 3týdny a to jsem je musel urgovat!!!! fakt bacha kam dáš svoje peníze.... u cikomodity máš výběr z 5brokerů a 5platforem, ale neříkám, že někde nenajdeš třeba lepší ;) bylo mi doporučeno naučit se to v usd a je to lepší, doporučuju....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

mistr:

Jsem zklamán:-( Čekal jsem více konkrétních informací. Co se týče spreadů, tak jsem to porovnával a na hlavních párech je to prakticky stejné, ne-li horší u cikomodit. Zprávy neobchoduju, takže no problem. Snad jen ta rychlost převodu peněz je horší, co jsem slyšel. Přesto si u nich ten live účet hodlám otevřít. Zatím jsem na cikomodity nečetl žádné podrobnější hodnocení. Nevím, proč bych se měl něco učit v USD, když to můžu mít v czk a česky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hankeys:

mam dotaz ohledne xtb .... hral jsem tu jejich soutez a tak jsem se vlastne k forexu coz chci tedka rozjet i v realnem uctu .... a jak pises ze nevidis rozdil mezi realem a demem ... a co ze psali ze se za pochodu meni spread .. nebo jak se tomu rika .... teda pokud to chapu dobre lidi si stezujou ze meni rozsilz bodu mezi nakupem a prodejem za pochodu? .... a treba je nejake omezeni kdy muzes a nemuzes otevirat pozice? ..... neco nekde psali ze pred a po nejakem vzhlasovani nebo co? ..... omlouvam se za treba primitivni otazky ale rad bych v tom mel jasno :) ..... protoze zkousim demo a celkem v poho ... jsem v plusu :) ..... a tak chci predejit frustraci kdyz treba budu mit real a tam bude neco zcela odlisneho co nebylo na demu :) ... myslim u xtb :) ....

dik za odpoved ... treba i nekoho jineho kdo ma zkusenosti s xtb :) ....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dávám do placu možná známou věc. Je to na stránkách XTB:
Cituji:
"V situaci, kdy jsou ceny na finančním trhu mimořádně proměnlivé, si X-Trade Brokers vyhrazuje právo na změnu, rozšíření obchodního spreadu. Tato situace se může týkat zejména zveřejnění nejvýznamnějších makroekonomických údajů.
V případě zveřejnění důležitých makroekonomických údajů se spread u hlavních měnových párů (EUR, CHF, GBP, JPY) standardně zvyšuje na 10 bodů. Úrovně stop a limit se zvyšují na 40 bodů 10 minut před zveřejnění údajů.
V případě zveřejnění údajů z trhu práce v USA (nonfarm payrolls) nebo rozhodnutí centralních bank ohledně urokových sazeb se spread může zvýšit na 15 bodů a úrovně stop a limit na 60 bodů.
Spread se na standardní úroveň vrací tak rychle, jak to podmínky na trhu umožňují. Obvykle k tomu dochází do 2 minut po zveřejnění.".

Je to informace stará cca 3 dny, kdy to XTB oficiálně uvedli. Je pravda, že je to darda. Jedu u nich demo, mám podepsaný ostrý, ale zatím jsem neposlal peníze. Zatím pořád piluji demo.
A teď koukám jak jelen, co to XTB vyvádí.

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

stanley tak ti napíšu spready xtb vs varengold(cikomodity).... eurusd 2x2, usdjpy 3x2, gbpusd 4x3, usdchf 3x3, audusd6x3!, eurjpy4x3, eurgbp 4x2, eurchf 4x3, usdcad 5x3, chfjpy 9x3,5!, audjpy 9x4!, nzdusd 7x4, gbpjpy9x6, gbpchf 12x5!, eurcad 12x6!, euraud 10x5! tak mi ukaž jedinej pár, kde má xtb lepší spread!!!! jak vidíš u některých má i dvojnásobný....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mistr:

Ok, uznávám, že mají lepší spready u většiny párů, cca o 1 pips na hlavních párech. Ty jsou ale variabilní a kdo ti zaručí, že je taky nenatáhnou. Nějak jsi opomněl, že jsem psal na "hlavních párech" a vyjmenoval jsi tam i několik párů více méně nezajímavých. Mně nějaké natahování spreadů nevzrušuje. Rozdíl jeden pip na hlavních párech není až tak nic moc, ale je to lepší než nic. Jak říkám, trošku mi chybí názory obchodníků, co přes ně jedou. Na svých stránkách vypadá většina brokerů dobře do té doby, než přes ně začne člověk obchodovat. Uvítal bych proto zkušenosti obchodníků, co přes cikomodity obchodují.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...