Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Airmike Napsal:
-------------------------------------------------------
> chcel by som sa opytat ake mate spready na cably
> rano pred otvarackou zurichu 8:00 na IBFX

Pokud nevadí, odpovím jinou zajímavostí: GBP/CAD pět minut před Euro daty spread pouze 91 pipsů. No není to nádhera?


Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Zdravim, mal by som otazku ohladne GFT forex takze poprosil by som odpoved aj od uzivatela Mate alebo niekoho kto obchoduje live cez GFT.. dakujem
planujem si u nich otvorit live ucet lebo sa mi pozdava ich platforma s vela funkciami, momentalne obchodujem cez FXCM a vadi mi ze platfroma nejde cez vikend cize nemozem backtestovat ale inak ziadne problem. otazka:
Ako funguje ten Unrealized profit teda settlement ?
Maju garantovane stopky alebo je tam slippage?
Problem s vyberom?

Dakujem Slavo :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mám také účet účet u FXCM a zatím žádný problém.

Jinak od příštího pondělí (23. března) se rozjíždí obchodování Forexu na burze CME. Půjde o tzv. e-micro futures. Informace jsou již na stránkách CME. Předpokládám, že při obchodování na burze se nebude objevovat hlavní nešvar všech brokerů - roztahování spreadu při vyhlašování zpráv.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To co je nové a o čem jsem psal, jsou právě ty mini loty. E-micro je srovnatelné s 0,1 běžného lotu na Forexu, což jsou právě ty mini loty. Uvidíme, jak to bude s poplatky u jednotlivých brokerů a uvidíme to již za týden....

Co se týče volume, tak bych řekl, že se bude jednat o trh, který asi zahýbe s celým Forexem, ale uvidíme....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak sa pozrite co mi spravili sudruhovia z ActivTrades ... Jednoducho mi z uctu odpisali 2.470 $ ... V noci mali asi problem so servrom, tak som to vyuzil a obchodoval ropu az do rana. Lietala takmer kazdu minutu v rozpati cca 60 pips. Spravil som 124 obchodov. Nie vzdy sa dalo naskocit, lebo to bolo rychle a niektore obchody boli aj stratove, ale ... Ake vsak bolo moje prekvapenie, ked som pred chvilkou zistil, ze cela nocna praca a zisk je v ri..i !!! Som naramne zvedavy co mi odpisu na reklamaciu. Obchody na mojej strane boli regularne a ich problemy ma nemaju co zaujimat !!! Ked sa mne poser...e PC tak ich to tiez nebude zaujimat.

8245

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Yogi Napsal:
-------------------------------------------------------
> Tak sa pozrite co mi spravili sudruhovia z
> ActivTrades ... Jednoducho mi z uctu odpisali
> 2.470 $ ... V noci mali asi problem so servrom,
> tak som to vyuzil a obchodoval ropu az do rana.
> Lietala takmer kazdu minutu v rozpati cca 60 pips.
> Spravil som 124 obchodov. Nie vzdy sa dalo
> naskocit, lebo to bolo rychle a niektore obchody
> boli aj stratove, ale ...
> Ake vsak bolo moje prekvapenie, ked som pred
> chvilkou zistil, ze cela nocna praca a zisk je v
> ri..i !!!
> Som naramne zvedavy co mi odpisu na reklamaciu.
> Obchody na mojej strane boli regularne a ich
> problemy ma nemaju co zaujimat !!! Ked sa mne
> poser...e PC tak ich to tiez nebude zaujimat.


Jen mam dotaz? Ty se v tech grafech vyznas? Jasne , ze ti nic nevycitam, kazdemu sedi neco jineho, jen se zajimam, nebot muj graf se sklada ze dvou car a jednoho volume a to je vsechno:-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...