Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 3 týdny později...

Mate niekto skusenost s pouzivanim EA na live Activ Trades. Na deme mi to bezi OK, ale pokial to chcem spustit na live tak to vobec nefunguje ... Po 15 minutovom telefonate s nejakou babenkou som sa vovec nic nedozvedel a z celej komunikacie mam dost cudny pocit. Rozhovor sa tocil neustale dookola bez konkretnych odpovedi na polozene otazky ... Bud bola fakt tak blba, alebo nechcela odpovedat na to co som sa chcel dozvediet. Vadia mi u nich dlhe SL TSL a TP na rope, tak som to chcel poriesit EAckom, ale zatial som z toho dost rozcarovany. Zaujimali by ma aj ine vase skusenosti s nimi ...
Vdaka za odpoved.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to budvar

Vdaka za rychlu reakciu, ale to samozrejme mam, inak by to nebezalo ani na deme. Niekde som cital o tom, ze niektori brookri musia v pripade live EA pre MT povolit. Preto som im vlastne volal, ale babenka stale tocila o tom, ze program ma byt napisany pre live ( neviem co tym chcela povedat ) ale to je podla mna blbost, lebo vsetky prikazy su totozne ... takze zatial som v koncoch ...

Prave som to dostal aj pisomne ( odpoved na moj mail , mimochodom posielal som im ho takmer pred tyzdnom ) :

" I confirm you that your account is properly set on our side to run EA’s.
The issue is that some EA are written to be use only in demo. So you should contact the developer of your EA on this point. "

Viete mi niekto poradit v com je problem ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Volf, DarkMan, budvar bol som trocha mimo, takze pisem az teraz. Velkost SL aj TP je vacsia min. poziadavka brokera , ked som chcel dat menej tak to neslo ani na deme. davam sem EA ktore vyziva Sidove pivoty + MA. Testoval som to na rope na 1mTF. Este ma napadlo ci nie su problem mikroloty, hoci ich mam povolene, lebo na deme mi to bezi na minilotoch. Na live som to chcel zatial len otestovat . Hlavne si chcem spravit program na otorenie/zatvorenie pozicie na pozadovanej hodnote, aby som na to nemusel stale cucat. Jadro bude v podstate rovnake ako u tohto. Ak nebude z programatorskeho hladiska nieco celkom "koser" tak sa moc nesmejte , nie som programator. Dufam ze sa mi to sem podari prilozit.

6234

6235

6236

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Volf
prave pozeram Experts a Journal. Stavalo sa mi, ze niekedy aj na deme EA neotvorilo poziciu, hoci opacnu uzavrelo a teraz som zistil ze v Journal je: Invalid SL or TP. Hoci mam SL = 100, tak asi kvoli gumenemu spreadu bola jeho aktualna hodnota Este by som ta poprosil, alebo niekoho ineho, ak mas nejaky programcek na meranie spredu ci by si ho nemohol sem supnut, resp. do vlakna MT, lebo tu je to o niecom inom.
Vdaka.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...