Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SIERRA chart- nastavení


PET

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny tradery, někdy v minulosti jsem tady viděl příspěvek se stejným dotazem, ale nemohu ho nyní za boha najít. Pomozte mi někdo. Od SC mi chodí v logu hláška: Your computer´s clock is off by 127 seconds. Tzn. že moje PC hodiny jsou zřejmě zpožděné nebo mimo!!! o počet vteřin, který se stále zvětšuje. Jak to odstranit? Už jsem psal do SC na helpdesk podle nápovědy, ale oni nic. Odkazují mě na něj, ale kdy se dočkám odpovědi od nich to nevím. Máte s tím někdo zkušenost? A jak to odstranit a na co to má vliv?
S pozdravem
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 6 months later...
  • 2 months later...

cruyff,

Chart - Chart Settings - Advanced Settings - Lock Fill Space.

Ak si dobre pamätám, tak v NT sa priamo nastavila číselná hodnota odsadenia; v Sierre je to trošku iné. Tu si najprv prescrollujte na koniec grafu a priadajte ešte kúsok navyše, čo bude predstavovať to Vaše požadované odsadenie. Potom zapnite Lock Fill Space podľa návodu hore.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

ahoj, můžete někdo poradit jak uložit grafické znázornění obchodu (vstup a výstup viz. obr), při zavření Sierry dám uložit Chartbook, pak dám Ukončit sierru, ještě se mně to zeptá jestli uložit vše dám OK,..a pak když zpětně načtu ten Chartbook tak to grafické znázornění tam není.??? V menu TRADE LOG ACTIVITY,..tam ty obchody jsou ale v grafu ne,..díky za info. Honza

22822

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, po aktualizaci siery mně blbne price ladder viz screen. hodnoty bid a ask náhodně mizí a objevují se. stejně tak i aktivní příkazy na burze v grafu. z ničeho nic zmizí a já nevidím na jakých cenách je mám. pak pohnu s příkazem na tws a až potom se znovu objeví v sieře.. nevíte někdo o co de? všechno čerstvě nainstalované..

22999

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to all: Můžete prosím někdo poradit jak editovat již provedené obchody v "Trade Activity Log",..když např..chci nějaký obchod smazat...,.popř. upravit, když kliknu na Edit->tak nemám aktivní volby smazat řádek,editovat a vložit,..pravděpodobně se to musí někde povolit,..chtěl bych používat v Sierre statistiku, ale zatím s tím bojuju.. Popř. ještě jeden dotaz,..jestli nepoužíváte statistiku v Sierre, jak dostáváte obchody např. v paperu do excelu (hlavně nepište že ručně,..jsem líný,.. ) :) Díky za info,.. H.

23022

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...