Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SIERRA chart- nastavení


PET

Doporučené příspěvky

Díky Rich, ale to už jsem tam objevil poměrně dříve, spíš mi jde o to, že vykreslování svíček je nepravidelné, a i když mám nastavený 1minutový graf, tak svíčky se objevují nepravidelně, což je pro otestování moji strategie dost zásadní problém a nevím jak ho vyřešit. Navíc jejich vykreslování je dosti podivné.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tak od nové verze 839 další průser. Jakmile borci ze Sierry začnou něco "vylepšovat", tak pokračují tak dlouho, dokud nezačne řvát hodně lidí a pak to vrátí zpět.
Používám delší dobu studii Volume by Price. Mám nastavenou seanci - difrent time od 8:30. V nové verzi mě to však začíná v 8:00 i když v předchozích vše šlapalo - od 8:30. Má někdo podobný problém? A dokázal jej nějak rozumně vyřešit?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobré odpoledne, prosím rád bych se zeptal, jestli mám špatně někde neco nastavené na své Sieře. Mám čerstvě otevřený LIVE účet a stále mne mate nadpis chart okna v levém horním rohu. Po otevření Sierry se naloguji jako live účet, ale na okně s grafem mám napsáno SIM. Takže nevím, jestli jsem nalogovaný skutečně do live modu. Mohl by mi někdo říct, jak to je a co to SIM znamená? Dík Honza

19286

Link to comment
Sdílet pomocí služby

honzasek, zdravím. I při připojení na Live účet se v SerraCH. dá přepínat SIM a LIVE mód. Přepnutí viz obr. Mně to i tak, ale napoprvé nešlo přepnout na Live. Vím, že jsem to musel mít povolené jak u brokera, tak u Sierra Ch. Ověřovali si můj brokerský účet a nějak to společně párovali. Asi to tu někde v diskuzi bude taky. R.

19287

Link to comment
Sdílet pomocí služby


Jenže to není postup jak si vytvořit teplate jako je třeba v NT. V Sierre nelze vytvořit graf s určitým nastavením vzhledu a pak ho kdykoliv použít načtením.
Buď musíš Duplikovat už otevřený a upravený graf nebo můžeš udělat jakýsi Default vzhled, který se použije na nově otevřené grafy. Ale možnost mít jeden template červený, druhý modrý, tam prostě není.
Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravím,
asi od verze 848 mi nefunguje Replay, grafy po nastavení na testované datum a spuštění najedou zpět k nejnovějším datům a Replay se spustí jenom v DOMu. V popisu změn u nových verzí na supportu SC jsem žádnou změnu v nastavení nenašel. Nevíte někdo čím by to mohlo být?

Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...