Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SIERRA chart- nastavení


PET

Doporučené příspěvky

Prosím mohl by mi někdo poradit, jak v sieře nastavím na nějaký tool (například line), aby se při vložení do jednoho grafu automaticky vykreslila i na jiném grafu? Jde o kreslení SR zon na vyšším a nižším TF. Za týden se mi to nepodařilo zjistit. Do teď jsem měl Ninju a tam to bylo celkem jednoduché.

Dík Honza..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Honzasek,
Chart Settings - Advanced Settings 2 - do pole Copy Chart Drawings From Chart # napíšeš číslo grafu, který chceš přenášet, je to číslo na záložkce za symbolem #, pokud chceš přenášet z více grafů, tak čísla oddělíš čárkou

dario46,
pokud chceš dostat dva CCI do jednoho, tak musíš mít oba ve stejném Chart Regionu (Study Settings) a pokud chceš mít CCI pomocí barů barevné, tak nastavíš u CCI kde máš Draw Style = Bar, Auto-Coloring na Based on +/-

Link to comment
Sdílet pomocí služby

patas, Tominotr, mira_k

Pánové děkuji za vaší odpověď. Budu tak smělý a zeptám se ještě na jednu věc ohledně lines. Nevím, jak nastavit zvukový alert. Tuším kde a částečně se mi to i jednou podařilo, ale pak mi to zase přestalo fungovat. Je to asi nějakým uložením...Taky jsem bádal, jak nastavit alert sound na posunutí SL na BE. :)

Tak kdybyste ještě někdo chtěl poradit...budu vděčný...

Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, možno to pre vás bude dosť divná otázka ale lámem si hlavu nad tým už dlhšie, backtestujem Finwin a niektoré obchody mi neboli celkom jasné tak som sa rozhodol si ich "prehrať" v reálnej rýchlosti, všimol som si že sviečky sa vôbec nehýbu, neustále len nabehne nová, kým som to testoval na trhu NQ tam sa to pekne hýbalo, nemám niečo zle nastavené? alebo RJ sa tak nehýbe? Prikladám aj zrýchlené video toho čo mám na mysli: geril.dev.lifeworks.sk/financnik/sierra.wmv

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim rad bych se zeptal... mam problem s nastavenim grafu v Sierra chart... potrebuju si nastvait 1 minutový graf a rad bych pracoval s klasickým svíčkovým grafem, avšak svíce jsou vykreslovány nepravidelně a bez ocásků. Doufám, že je možné to někde v nastavení pozměnit, ale nemohl jsem to tam nikde najít.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Everest Napsal:
-------------------------------------------------------
> Mám prosbu o radu.
> Dnes jsem si stáhnul novou verzi SC 831, a mám
> problém s Crosshair - křížem. V chartbooku mám 4
> grafy a když po nich jezdím s křížem a překliknu z
> jednoho na druhý, tak mě to ostatní grafy hodí do
> středu okna grafu, takže se mě odkryje pravá
> strana což nechci. Dřív jsem roloval např. na 15
> min.TF a přeskočil na hod.TF a stále jsem byl na
> stejném místě - to zn.neviděl jsem pravou stranu.
> Dnes když přeskočím z 15 min na hod, tak mě 15 +
> denní+5min naskočí doprostřed - vycentrují se v
> grafu a odkryje pravou stranu grafu. Hledal jsem
> to i napodpoře SC ale nenašel.
> Jak to vypnout? Díky.

Chvála přírodě, zdá se, že od v839 původní funkcionalita je zpět a nová vlastnost jako option (Global Settings - Tool Settings - Chart Values - Center Bars to Global Cursor CrossHair)

Viz i www.sierrachart.com/supportboard/showthread.php?t=37082 post #9


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...