Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SIERRA chart- nastavení


PET

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Jirikdin, Zjednodušení "výroby šablon" by šlo rozdělit do dvou kapitol. 1) Nastavení jednotlivých indikátorů tak, jak jsi zvyklý je používat tj. např. pokud používáš klouzavé průměry tak, jak jsou nastaveny pro finwin tj. EMA 34 a 204 vezmeš studii Moving Averages, kde máš k dispozici 3 klouzavé průměry, tj. dva nastavíš na EMA 34,204 a u třetího nastavíš do zobrazení Do Not Draw a zadáš Save as the setting as the default viz scren. Kdykoliv budeš příště vytvářet novou šablonu, budeš mít nastavený indikátor tak, jak jsi zvyklý ho používat, tj pouze ho přidáš. 2) Nastavení obchodní šablony. Save Single uloží aktuálně vybranou studii jako obchodní šablonu. Save All uloží všechny studie jako obchodní šablonu. Nově vytvořené šabloně dáš název a nově vytvořenou šablonu budeš mít k dispozici v Analysis. 3) Pokud chceš, aby se ti konkrétní obchodní šablona nahrála spolu s grafem, nastav si v General Setting - General 1 - v Use default Study Collections for New Charts - vybranou obchodní šablonu. M

18607

18608

18609

18610

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobrý den

Snažím se o vytvoření kontinuálního grafu trhu emini Russell 2000 tak, abych získal alespoň jeden rok zpátky na backtest. Našel jsem tady ve vlákně jeden strohý návod jak na to (viz. odkaz dole), ale moc tomu nerozumím. Mohl by to někdo trošku více rozvést, nebo lépe vysvětlit? Moc děkuju!


Deenius

www.financnik.cz/forum/read.php?21,10370,129918,page=76#msg-129918

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To: mira_k

Děkuji za odpověď. Jen bych se chtěl ještě zeptat na něco, co Petr popisoval v článku v níže uvedeném odkazu. Jedná se o ''adjustování'' dat. Jak na to v sierra chart? Ještě jsem kontrakty zatím nezkoušel pospojovat, ale na nastavení jsem se již mrkl. Zajímalo by mne však, kde mohu nastavit spojování kontraktů například dle likvidity. Děkuju!

Deenius


www.financnik.cz/komodity/zkusenosti/kontinualni-kontrakt-2.html

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, mám prosbu asi jsem nedával pozor při kurzu na SC a vypadlo mi jak nastavit toto: Když provádím simulované obchody pouze v simulační SC (bez připojení na sim IB) tak se mi v grafu po příkazu objeví jak příkaz tak PT a SL(na přiloženém obrázku). V okamžiku kdy se připojím SC(zruším sim) k sim verzi IB tak už tam spřažené příkazy nemám!!! Jak na to, aby tam byly? A potom ještě jeden chtěl bych si nastavit jiný PT a SL, ale pokaždé když SC zapnu objeví se mi v obou položkách 10 ticků. předem dík každému za pomoc. Jirka

18831

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravím všechny, jsem úplný začátečník, chtěl jsem poprosit o radu, nainstaloval jsem si trial verzi programu Sierra chart a potřeboval bych vědět, jak si mám v grafu zobrazit hodnotu tick volume, zatím se jen rozkoukávám, k programu byly k dispozici nějaká historická data, tak bych chtěl zkusit pracovat s nimi. Snažím se nějak začít a rád bych k teorii připojil i praktickou část, tak doufám, že ten můj dotaz dává smysl :) hezký den všem!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...