Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Saxo Bank


Pyton

Doporučené příspěvky

Mickie, kolko po sprave naskakujes? Ja som zvykol do prvej minuty od spravy na retracemente. Alebo davas ordre? Dnes som skusil dat ten garantovany order, sa mi to nevyplatilo. Otvorilo ma uz pred spravou. A ten spike dolu mi vymietol stopku. 30pipsov strata . Nemohl som ani uzavriet bo som bol zas na manuale a dealer mi vobec nequotol cenu a vymietol mi ju.Ratal som stym :) ale riskol som to. Ako toto pisem tak je prave11 minut po Interest Rate Statement z Eurozony a stale mam ceny out off quote. Takze je to jasne, hram z vylozenimi kartami :) a hram sa priamo s dealerom a nie spocitacom :). V Saxe som od decembra minuleho roku a do tohto incidentu som nepoznal nijakeho lepsieho brokera na spravy. Teraz pouzivam MB trading ti su tiez super, vidim priamo aku maju likviditu, cize sa nemozu somnou hrat.
V Saxe som si zarobil dost. a myslim ze u nho zostanem. Ale otvorim si ucet pod inym menom. Myslim si ze toto je pre mna jedina moznosti ako jednat a hrat snimi tuto hru a vyhravat. Drzim ti palce a nech sa stale drzis pod ich radarom. Ja som to nejako prepiskol a kazdy moj obchod je sledovany. Hehe 15 minut od spravy a stale vsetky pary a crossy out of quote :D.........



S pozdravom


Forexak

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 291
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To Forexak:

nemal som žiaden problém tak ako som ti napísal. Fakt neviem v čom môžeš mať problém.
Bolo by vhodné nakontaktovať saxo. pokiaľ nie tak fakt skús porozprávať s chalanmi v SR a neverím tomu, že na niečo neprídete prípadne ti poradia.
To PaJaSoft: Zavolaj si k svojmu brokerovi a opýtaj sa ich koľko mají likvidity providerov. Inak ti to potvrdiť neviem. Nič v zlom.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mickie.
Mám zatiaľ len demo, na live sa chystám až za pár mesiacov. Experta nepoužívam, pretože sa v tom veľmi nevyznám. Mám síce nejakých EA, ktoré som stiahol z ich stránky, ale na deme boli v strate.
Prosím ťa, vysvetli mi (ak môžeš) princíp sniprovania. Vôbec tomu nechápem. Dík.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to forexak:

Tak to si ťa pekne podáva, jednoznačne nemôžeš byť na automate ale si na dílerovi:(
Držím palce, možno keď ti poradím nerob príliš veľké objemy na menej likvidných krosoch keď to už inak nejde :).
Vieme o čom rozprávame .... maj sa .....

To H2O:

Je to obchodovanie v rádovo 1 až 15 sekundách. Snažíš sa odhadnúť vývoj cien na niekoľko pipsov. Je tam však riziko, že toi trh prepadne v momente o niekoľko desiatok bodov čo na tvojom podklade znamená koniec. Preto pod%la mňa treba obchodvať maximálne rozumne a zbytočne netlačiť veľké podklady do obchodu a radšej otvoriť obchodov viac ako jedne za 10 alebo viac mil.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Po delší době jsem si přečetl tuto zajímavou diskuzi. Jsem u Saxa live rok, docela jsem je obhajoval, ale poslední dobou mě taky docela vytočili, takže už jen nechávám dobíhat dlouhodobější pozice a mizím...

Ve zkratce: mám u nich 2 účty, při obchodování NFP stejné objednávky nastavené 15-5 minut předem, na 1 účtu slippage 0,5 pips, na druhém 30,5 pips při otevření pozice, následně 25 a 20 pipsů protože Trailing stop nereagoval na pohyb ceny a dále 3 a 6 pips při uzavření pozic. Celkově to mělo být (pokud by jim fungoval správně SW) +1100 USD, takto mám +200 na jednom a -175 na druhém, celkový profit na NFP +25 USD.

Vše pečlivě doloženo přesnými čísly objednávek z Activity logu (strávil jsem s tím 2 hodiny). Ano, zareagovali - dostal jsem mejl že jsem naivní když si myslím, že software bude stíhat reagovat v době vyhlášení dat na pohyb ceny a nastavovat trailing stop...

Ano, asi by to bylo easy takto vydělávat, ale když to jejich platforma dovoluje? To je jako koupit si auto, které má tachometr i motor do 250 ale ve 150 na dálnici ti upadne kolo, protože jedeš "moc rychle"...

FX už téměř neobchoduju, na futures mají šílené komise a ty jejich zprávy, které jsem taky kdysi vychvaloval stojí za starou belu. Většinou mají takový SL, že to normální smrtelník nemůže ustát a tento týden to bylo samé: "We have been stopped out...". Skoro mám pocit, že to je záměr.

Takže já osobně od Saxa mizím pryč, i když musím přiznat, že hlavním důvodem je, že mě (díky Mplayovi) uchvátil svět opcí a jednoduchá platforma TOS (BTW, od 5.5.2007 začali v TOS obchodovat i FX).

Hodně $ všem, ať už u Saxa nebo jinde,

Kubrt

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zero

V TOS sa FX sa obchoduje cez inu platformu,dostanes sa tam cez zalozku FX. Ak si mal ale na mysli opcie,tak tie sa zacali obchodovat na ISE len minuly tyzden,OI je zatial nizky,aj ked market makeri ich ponukaju v dostatocne velkej ponuke strikov. Su viazane na forex,nie futures, a neexpiruju v prvy piatok mesiaca,ako opcie z CME,ale zrejme v treti,ako akcie.Presnejsie neviem ,este sa s tym len zacina robit. Tickery su EUI , BPX, CDD, YUK

herman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To all:

Zameral som sa v posledných dvoch týždňoch iba na správy. Cez saxo mám 100% plnenie mojich príkazov a objednávok. Ordere typu LIMIT a STOP alebo OCO ordre spoločne s trailing stopom mi vyšli rovnako bez problémov.
To je moja osobná skúsenosť .... Saxo používa ako zdroj likvidity niekoľko ďalších US brokerov pre FX, takže silne pochybujem, že by si dovolili neplniť objednávky:) ....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
jelikož jsem četl tři stránky tohoto fóra nazpět, nedalo mi to, aby jsem nepřispěl. Napíši mou zkušenost se Saxem:
Na Saxu obchoduji cca 3 měsíce. Nyní jsem v zisku +50% depositu. Obchoduji na Saxu převážně na data. Po dvou měsících, po jednom uzavřeném obchodu na data asi po dvou hodinách mi přešel mail, že musí upravit otevírací cenu uzavřeného obchodu (dvě hodiny starý uzavřený obchod, jehož otevírací cena mi byla potvrzena!!!!!!!!). A to změna otevírací ceny samozřejmě v můj NEprospěch.
Asi po deseti minutách mi volala jedna nejmenovaná paní ze Saxa, aby mi oznámili tuto změnu. Dle mého proto, aby zjistili, jak se k tomu postavím. Po mém prvotním zpamatování, co si to dovolili za sprostost, jsem se snažil z nich dostat, proč toto udělali. Vysvětlovali mi to tak, že nemohli za mou nákupní cenu vlastně nakoupit a že obchoduji podvodnými způsoby. V mailu mě přímo označili za podvodníka s nečistými úmysly. Není tady publikovatelné, co jsem té paní řekl. Okamžitě se se mnou začala bavit nevybíravým způsobem, ve stylu:“mě zákazníku nezajímá, co si o tom myslíte, já vám to jenom oznamuji“. Několik dní jsem to se Saxem řešil. Měli stále stejnou průpovidku. Saxo nemohl přežít, že se mi podařilo nakoupit jednu sekundu po datech. Myslí si, že jsem nějakým způsobem zpomaloval jejich platformu a pak nakupoval. Prohlašuji tady hlavně pro Mickieho a podobné, že nemám žádný program na nějaké zpomalování, ani jiné programy, které by mi nějakým způsobem pomáhali obchodovat. Když jim už došly argumenty, tak udělali tuto věc: cca 2 minuty před daty a cca 10-30 minut po datech mám z nákupních a prodejních tlačítek žlutá políčka (nemohu nakupovat). Mám založený účet u několikero brokerů, ale tohle to se mi stalo poprvé.
Takže naprosto souhlasím s PajaSoftem. Upozorňuji, že je to má zkušenost.
[bold]Prosím tedy o pomoc zvláště Lickout-a, jestli náhodou nemá napsanou stížnost. Rád bych toto řešil dál, protože je to velmi sprosté(velmi slušně řečeno). Prosím i ostatní, jestli by mi neporadili nejúčinnější boj s tímhle hnusem. Jde mi o co nejúčinnější a nejrychlejší řešení. [/bold]
Jinak mi připadá platforma saxa velice rychlá, co se týče otevírání a uzavírání pozic. Také průměrně nižší spread s porovnáním ostatních brokerů. Toto beru na saxu, jakožto jediné plusy!!!
Přeji pěkný den.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ondra,

tak to nejsi jediny kdo ma tuto zkusenost. no u fx neni zadny dozorovy organ (ale jiste to nevim), takze se asi nebudes moct obratit na nejakou organizaci. bohuzel nevim, jakou mas smlouvu, ale vzdy to muzes hodit k soudu, resp. jim napsat ze to bdes resit soudni cestou, ze je vice lidi se stejnym problemem a tedy vas je vice. a hlavne od nich odejit. rozhodne si zalohuj vsechny tvje logy. moc sanci bych si ale nedaval, coz je dost frustrujici. sam nesnasim bezmocnost

P.S. ted sem si vzpomnel, je tu jeden clovek co tvrdi, ze pri potizich se Saxem pomuze. tak ted ma moznost. jsem zvedavej jestli jen plane neplacal slamu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim Ta OndraT,

Vyriesit takyto problem nie je jednoduche. FSA Ti v nicom nepomoze, a ani sudne konanie. Ak mas s brokerom problem, najlepsi sposob je zmenit ho. Stale vsak nemam ziadnu vlastnu skusenost s tym, ze by mi Saxo zmenilo cenu pri legitimnom obchodovani. Bud tak dobry a posli mi tvoj Activity Log (ID daneho pokynu a jeho zmeny) a pozriem sa, co by sa dalo s tym robit. nieil@yahoo.com

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...