Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Elliottovy vlny


TJ

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 869
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Rarite, přikládám DJ7, protože ten konec (2) a začátek (3) tedy oblast těsně kolem vrcholu (2) podle mně nevypovídá o obratu jednoznačně, uvažuji ještě s alternativou pokračování korekce-modře. Co si o tom myslíte? Ten nástup po (2) byl impozantní a podporuje to myšlenku impulsu. Nicméně za důkaz to zřejmě nepovažujete. Ten je pouze v blízkosti (2). Mějte se hezky. Jarda

4162

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jaroslave,

Než se pustíme do DJ, trocha úvah snad nic nezkazí.

Snad největší chybou je, když se mýlíme, a ještě větší chybou je, když onu chybu předáváme dál. Patrně jsem se této nepředloženosti dopustil. Je třeba toto přiznat a napravit.

V poslední době jsem učinil několik nových poznatků, jež vyvrací některá moje předchozí tvrzení.
Jde především o tvorbu a skladbu impulsu a polohu korekce v korekci. Pokud si to po nějakém čase ověřím, budu referovat.

Ono je ta EW tak trochu značný problém. Vcelku nikdo se ji vážně, myslím tím na základě logických zákonitostí, nezabývá. U nás v republice snad Petr Obešlo, Jaroslav a rarit. Ostatní se mi zdá, jen trefují, co by to asi tak mohlo být.

V internetovém světě jistě EWI. S politováním, některé jejich závěry jsou i přes mnoho desetiletí fungování, zavádějící.

Ostatní Internotové zdroje jsou jen plky.

A tak se dostáváme k tomu podstatnému, není s kým konzultovat poznatky, nápady, závěry.

Tak a do nového boje.


rarit - ťažký blázon tvrdošíjný, neustupčivý, mistr rarot který prohlasil ty nejvetsi kraviny

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jaroslave, DJ počká, nic zajímavého se nebude dít. Podle mého soudu to poroste k 15000. Víc nespočítám, ani nevymyslím. Ale později to probereme. Daleko zajímavější je tvorba korekcí. Na přiloženém obrázku (CZ7) je úsek v kroužku, kde korekce není vidět ani na 1min grafu. A jsou možné následující varianty. 1. nahoře 2. dole 3. někde 4. zanikla. Osobně jsem došel k závěru: pokud nezanikla je někde nezřetelně dole. Asi se ti to bude zdát nedůležité, ALE pokud může korekce zaniknout, nebo být nezřetelná v malém, je jistě možnost aby se to samé opakovalo i ve velkém Zcela jistě mnou naznačená korekce (ab) v předchozím obrázku je špatně. Pokud jsme označili hodnotu (asi) 326 jako bod (ii) a hodnotu 371 jako bod /i/, kde je či bude(určitě ne) korekce (ab). rarit - ťažký blázon tvrdošíjný, neustupčivý, mistr rarot který prohlasil ty nejvetsi kraviny

4178

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jaroslave,

Je třeba vyhodnotit TREFU. Trefovali jsme z hodnoty 340 a odhadovali 332 a 330. Nakonec to došlo k 335-4.

(Byl jsi blíž a tak máš cenu!!!!!!!!!)

NA to, že to NIKDO nedovede odhadnout je to vcelku slušný výsledek.

rarit - ťažký blázon tvrdošíjný, neustupčivý, mistr rarot který prohlasil ty nejvetsi kraviny




Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rarite, správně jsme oba předpověděli konec korekce takže můžeme být spokojeni. Ten bodík dva rozdílu je pouze náhoda žádným racionálním způsobem nezdůvodnitelná. Tentokrát zafungovala v můj prospěch. Přikládám CZ7 a budu rád když zakreslíte své počítání včetně korekcí. V některém z předešlých příspěvků jste zmínil nějaké nové poznatky v oblastech tvorby a složení impulsu a korekce. Slíbil jste jejich zveřejnění poté co je ověříte, ale přivítal bych, kdyby jste to udělal hned. Mohlo by to pomoci předejít některým desinterpretacím. Jak vidíte DJ? Mějte se hezky. Jarda

4213

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jaroslave,

Pokud jsem uvedl,že ověřím a potom seznámím, tak jsem zatím ve fázi ověřování.

Není to "nějaký" zásadní průlom, jde jen o upřesnění, ale podstatné.

Podstatné je jak ony vrcholy správně [bold]průběžně!!!![/bold] vyhodnocovat. K tomu je ona fáze upřesňování.

Ve značení se začínáme shodovat, nebo alespoň v hrubých rysech. (Začíná to být pěkná nuda.)
Bude třeba přibrat "nějaký-é" zajímavý-é trh-y. DJ je pro nme ale vcelku nezajímavý.

Uveď značení poslední čísti impulsu (338-358 a dnešek.), ať vidím jak pokračuješ.(Já upžeňuji na 1min grafech)

Jaroslave, ještě tak rok, dva a jedeme jak po kolejích. Navzdory fundamentalistům.


rarit - ťažký blázon tvrdošíjný, neustupčivý, mistr rarot který prohlasil ty nejvetsi kraviny

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rarite,

ten předcházející free week se týkal akciových indexů a ukazoval jejich doporučení pro intradenní obchodování. Aktualizováno několikrát denně. Nic mne nezaujalo.
Dnes ale začíná další free week, komoditní, a ten obsahuje i 3 měsíční reporty zpětně, takže je to hodně názorů k posouzení.
Co se týče jejich postupů, taky ne vždy souhlasím. Trošku je ale podezřívám, že uváděné důvody pro to či ono nejsou těmi pravými důvody.Možná pouze záměrně zjednodušují, aby byla EW marketingově přitažlivá nebo jednoduše mlží.

Mějte se hezky.

Jarda

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...