Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Elliottovy vlny


TJ

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 869
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Rarite, přikládám názor na další vývoj DJ. Po významném poklesu od mého posledního grafu jsem přemístil AB. Nicméně domnívám se že teoreticky by bylo možné pokračovat v počítání výrazně prodloužené vlny (v). Korekci [iv byť to není v grafu označeno považuji za ukončenou. Mějte se hezky. Jarda

4071

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jaroslave, DJ už to má za sebou, tak výrazná a strmý růst je jen impuls. Opravy jen v rychlosti, snad se v tom vyznáš. Pokud ne upravím zřetelněji. Kukurice je již na vzestupu. rarit - ťažký blázon tvrdošíjný, neustupčivý, mistr rarot který prohlasil ty nejvetsi kraviny

4077

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rarite,

k DJ - podle mého názoru jsou obě alternativy, tedy moje i Vaše možné, k potvrzení ani jedné z nich však zatím nedošlo.
k C - podle mého názoru varianta dalšího poklesu pod 325 stále platí. Nejsem si samozřejmě jist vrcholy i/ii-mohou to být jiné vrcholy, jak už jsem psal minule, vzhledem ke gapům a limitním pohybům to nejsem schopen určit. Pokud už ale předpokládáte konec korekce tak budu rád, pokud uvedete podrobnější počítání.
Taky se těším na free week. Z těch útržků co zveřejnují se zdá, že tu korekci na indexech předpokládali celkem dobře a uvidíme jaký mají názor na její ukončení pokud to už mezitím trh nevyřeší sám.

Mějte se hezky.

Jarda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Jaroslave, Máme před sebou prodloužený víkend, tak navrhuji trochu soutěžení. [bold]Velká cena ELLIOTTA. [/bold] Nic za ni nikdo nedostane, jen se pocvičí a bude mít dobrý pocit. Přikládám CORN. Něco jsem naznačil. Ostatní je onen soutěžní úkol. Je třeba označit Impuls 1, Impuls 2, Korekce, Úsek 1, Úsek 2, doznačit zbytek a tipnout kdy to bude mít konec. Osobní TREFA 330. rarit - ťažký blázon tvrdošíjný, neustupčivý, mistr rarot který prohlasil ty nejvetsi kraviny [bold] [/bold]

4148

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jaroslave,

asi zůstaneme osamoceni, ale nevadí, získal jsi tak první a jubilejní VCE.

[ital]Variantu dalšího poklesu pod 325 jsem opustil po dosažení 372.[/ital] SOUHLAS.

I když nejsem přítelem variant., Byly v podstatě dvě.
Korekce dokončena 85proc.
Korekce nedokončena zbytek.

Po dosažení předchozí hodnoty asi 326, nebo spíš jeho průběhu bylo rozhodnuto.


Tipy dna Velké cena ELLIOTTA u CZ07

Rarit 330
Jaroslav 332
.......... ???

Abychom mohli vyhodnocovat, je třeba ještě poopravit předchozí počítání.

Ten předchozí úsek do 325 431 mi stále neseděl a tak jsem bádal a bádal a vybádal. Z toho nakonec vyšlo opravení polohy následné korekce.

Na obrázku není poloha [iii][iv]. Tuto musíš najít. Pokud ji najdeš a pochopíš proč, jsi v cíli EW.
(JA na tom badal nekolik let.)

K ostatnímu se postupně vrátím opravou.


rarit - ťažký blázon tvrdošíjný, neustupčivý, mistr rarot který prohlasil ty nejvetsi kraviny

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rarite, nejdříve obrázek 15M1 který blíže vysvětluje zejména umístění iv a i v hranatých závorkách. Podle mně to má logiku. První potvrzení otočení mám hned v bízkosti (4) a další právě hranatou i přes hranatou iv. Vím samozřejmě o Vaší teorii o umístění hranatých iii/iv v blízkosti dna. Pak se ale ptám proč jsme si nebyli jisti ukočením korekce již mnohem dříve? Přikládám graf, který jsem tady v rámci naší diskuse umístil 2.8.07. Berte jej i jako odpověd na možné umístění hranatých iii/iv. Jistě, je tam evidentně špatně označení vrcholu hranatá i, ale to teď můžeme pominout. Podstatné je, že je tam vidět 1 signál pro otočení trendu. Co tedy bylo tím druhým potvrzujícím. Podle mně právě dosažení 372 a překonání hranatá iv na cca 370,5. Podle Vás jestli jsem tomu správně rozumněl, bylo tím potvrzením průběh korekce (iv). Je to možné, obávám se ale, že tady nebudeme mít soudce. Ještě poznámku k Vámi naznačenému průběhu vlny (v) z hranaté i. Umístil jste i až někde do oblasti 362 právě aby překonalo c ze (iv). Každý jsme totiž umístili ab ze (iv) někde jinde. Podle mého obojí je možné. Mějte se hezky. Jarda

4153

4154

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...