Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Vegasovy tunely


namodro

Doporučené příspěvky

Glader>> nechci napsat, ze se mi vyplaci, protoze zatim mam dle VWB malicko skazenych vstupu, ale osvedcilo se mi uz, ze po neuspesnem vstupu se snazim pockat pak na situaci, jestli cena nevysplha na vyzsi extremni uroven, nebo beru v potaz jak se celkove mena chova na dalsich parech at nejdu proti ni zbytecne a pokud ani pak to neni zrejme a cena se furt mota kolem nejake urovne, tak oteviram jenom polovinu pozice na mensich grafech az za nejakym S/R kde jeste pridavam par pipsu navic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Velmi zajímavá situace pro všechny tuneláře se rýsuje na majors. Nejlépe ja ne tom cable, kde je cena doslova pár pipsíků od 1H tunelu a zároveň se u 4H tunelu ohnula MA8 směrem na sever. U EUR/USD je to obdobné - do 1H tunelu zbývá nějakých cca 15 pips, na 4H tunelu je MA8 taky na sever. Těsně následuje USD/JPY a o něco dál od 1H tunelu je USD/CHF - ovšem u obou posledně jmenovaných párů je už na 4H tunelu MA8 směrem na jih.
Ve Vegas Daily to sice nevypadá už tak optimisticky, nicméně všechny ceny se motají kolem daily tunelu, takže potenciál profitu je poměrně slušný. Každopádně pondělí bude rozhodně zajímavé... :)

Co se týče Aussie - EUR/AUD i AUD/USD se ocitly v extrémech za třetí fibo úrovní, takže lákají naskočit na daily tunel do protitrendu. Ovšem při weekly zobrazení už to nevypadá tak optimisticky, a obzvlášť u AUD/USD je třeba být asi obzvláště opatrný - ani 1H, ani 4H tunel rozhodně zatím nesignalizují nějaký razantní obrat a z "tunelářského" hlediska není důvod naskakovat. Fakt je, že pokud cena skutečně reagovala jen na hurikán a teď se začne vracet zpátky, tak potenciál zisku je tam rozhodně moc pěkný...:)

USD/CAD vypadá velmi zajímavě z hlediska Daily - pátý den se cena veze po druhé fibo úrovni a je poměrně rozpačitá...

Profitabilní týden a happy trading všem,
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

preji prijemne nedelni odpoledne :) .....v ramci jarniho uklidu, jsem se chtel optat pro inspiraci, jaky zpusob vstupu potazmo rizeni pozice preferujete.... je to jenom ciste jedna otevrena pozice pro dany menovy par, se ktere postupne ukrajujete loty (mini-micro-nano loty) ....nebo je to pozic vic (2,3,4...), ktere postupne uzavirate, ale maji stejny vstup i prirazeny SL .....nebo se jedna o nejakou kombinaci vice pozic s ruznyma SL pripadne i postupnym dokupovanim pri potvrzeni trendu

minuly tyden, kdy oproti tydnum prechozim se postupne objevovalo nebo nepotvrzovalo vice moznych vstupu.... se mi az neprijemne rozsiroval seznam moznych nebo otevrenych pozic a zacalo me to trochu nahlodavat jestli to udychavam :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...