Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Vegasovy tunely


namodro

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To lisakus:
Aby si si urobil predstavu, tu je zhrnutie:

SME ONLINE / ZAHRANIČIE
formát článku pre tlač
odporučiť tento článok e-mailom
diskusia k článku
vytvoriť záložku

K severozápadu Austrálie mieri cyklón Glenda

Sydney 29. marca (TASR) - Poldruha týždňa po vyčíňaní cyklónu Larry sa musí Austrália pripraviť na príchod ďalšej mohutnej tropickej búrky. Meteorológovia predpovedajú, že cyklón Glenda udrie vo štvrtok na severozápadné pobrežie piateho kontinentu v sprievode výdatného dažďa a vetra s rýchlosťou asi 275 km/h.

Glenda dosiahla dnes najvyššiu, piatu kategóriu na príslušnej stupnici intenzity cyklónov. Oblasť, ktorú by mala zasiahnuť, je však v porovnaní so severovýchodom Austrálie, ktorý spustošil Larry, oveľa redšie osídlená.

"Je to obrovský systém, jeden z najsilnejších cyklónov, aký sa kedy priblížil k austrálskym brehom," povedal miestny meteorológ Gavin Edmonds rozhlasovej stanici ABC. Región okolo obcí Port Hedland a Dampier je potenciálne ohrozený silným a ničivým vetrom.

Úrady vyzvali obyvateľov, aby sa predzásobili potravinami a vodou. Ťažobný koncern Rio Tinto zastavil lodný transport železnej rudy z regiónu.

Len to neber, prosím ťa, ako šírenie poplašnej správy... ;) :) ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To lisakus:
aj ja si myslím, že tento hurikán nebude mať taký vplyv na AUD ako ten minulotýždňový. Riedke osídlenie oblasti spraví svoje, "dostatočný" minulotýždňový prepad už vyčerpal aspoň čiastočne výpredaj, takže dá sa počítať s tým, že viacero obchodníkov začne skôr riešiť tento pár analýzou grafov a tá im snáď napovie, že je čas vydať sa na sever.
:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vecer jsem byl taky exekuovan do long pozice na AUD/USD.... cekal jsem na vetsi dynamiku, ktera prisla, takze jsem se svezl, pozice ma uz SL v plusu a cekam jestli se trend potvrdi

krom toho jsem jeste vcera zkusi short na par USD/CAD videl jsem tam naraz na Support hranici na daily grafech a par zacinal ztracet silu, takze jsem to zkusil, jestli schvili a budu rovnez posouvat do plusoveho pasma

sice nejsou to idealni vstupu, ale mozna z toho bude aspon mensi scalp :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

glader>> abych pravdu rek, tak me to rozpoznavani ruznych patternu moc nejde :) ....teda mozna neco rozeznam, ale nejak me to nedokaze presvedcit pro vstup do trhu

....takze si tam kreslim nejake cary obcas + cenove pohyby, takhle jsem to mel nachystane nejaky den predem s tim, ze pokud cena dosahne te urovne a zacne se zajimave vracet (40az50pipsu) tak vstupuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Namodro
začíná se mě docela ten tunel 1 H zamlouvat, zatím jsem uskutečnil 45 demo obchodů, kde jsem otevřel vždy čtyři pozice a jsem 841 pipsů v plusu s max dawn 360 pipsů. Nejhorší bylo když jsem se propadl z 810 pipsů zpět na 400, nebyl do max dawn, protože mezi tím byli i nějaké ziskové pozice ale stejně účet pořád klesal, jsou to zajímavé vlny jak jedeš s účtem dolů, ale potom ho zase o kousek zvedneš nad rekord a zase dolů atd... ale o tom to přece je :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...